Skan Holz Enkelvoudige houten carport Spreewald Geïmpregneerd Carport
verschillende afmetingen, geïmpregneerd naaldhout, paaldikte 11,5x11,5cm, Art.-Nr.: 100070115a Beschrijving
Productinformatie
Skan Holz Enkelvoudige houten carport Spreewald Geïmpregneerd Carport Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Einzelcarport Spreewald is in verschillende formaten verkrijgbaar. De dakbedekking van het walmdak bestaat uit blanco aluminium dakplaten met trapezium profiel. Voor het bedekken van de omlopende walmblinde zijn vezelcementplaten in leisteenoptiek in de leveringsomvang inbegrepen. Kies vrij tussen de kleurvarianten rood en zwart en pas de carport zo naar uw persoonlijke smaak aan.
H-paalverankering voor de bevestiging van de palen en montagemateriaal voor de carport zijn in de leveringsomvang inbegrepen. Via de accessoiresmodule kunt u uw carport uitrusten met verder toebehoren zoals dakgoten, achter- en zijwanden of aanvullingsdeuren en -ramen.
- Sneeuwlast min. 1,25 kN/m²
- Aluminium dakplaten met trapezium profiel (blanco)
- geïmpregneerd naaldhout
- incl. paalverankering voor inbeton
- incl. vezelcementplaten voor de walmblinde
- incl. kunststof regengoot
Opmerking:
Voor deze carport wordt geïmpregneerd naaldhout gebruikt. Na een door de fabrikant uitgevoerde zoutbehandeling, welke het hout resistenter tegen schimmels en insecten maakt, krijgt het een groenachtige kleur. Houd er rekening mee: ca. 2-3 maanden mooi weer na de montage moet het hout nagebehandeld worden.
De keuze van het juiste carporttype hangt af van onder andere de ter plaatse vereiste sneeuwlast. Deze wordt aangegeven als zogenaamde SK-waarde (sneeuwlastkenniswaarde), die u rechtstreeks bij uw gemeente of de bevoegde bouwvergunninginstantie kunt navragen.
Zo zorgt u ervoor dat uw carport aan de lokale sneeuwlastvereisten voldoet en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Spreewald |
| Materiaal | Naaldhout, Hout |
| Ausführung | Enkele carport |
| Sokkelmaatbreedte | 308 cm, 365 cm |
| Sokkeldiepte | 469 cm, 621 cm, 773 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 345 cm, 396 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 589 cm, 741 cm, 893 cm |
| Nokhoogte | 241 cm, 244 cm |
| Minimale doorrijhoogte | 187 cm, 188 cm, 191 cm, 192 cm, 194 cm, 197 cm |
| Maximale doorrijhoogte | 206 cm, 209 cm |
| Doorrijhoogte | 285 cm, 342 cm |
| omsloten ruimte | 47,75 m³, 55,51 m³, 59,69 m³, 69,10 m³, 71,48 m³, 82,4 m³ |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakbedekking | Aluminium dakplaten |
| Dakhelling | 1,2° |
| Sneeuwbelasting | 1,25 kN/m² |
| kleur | Groen |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paalafstand breedte | 285 cm, 342 cm |
| Paalafstand diepte | 141 cm |
| Paaldikte | 115x115 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100070115a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Skan Holz Enkelvoudige houten carport Spreewald Geïmpregneerd Carport