Skan Holz Enkelelement carport Westerwald Leisteen grijs Onderdak
verschillende afmetingen, lijmhout (spar), paaldikte 12x12cm, Art.-Nr.: 100069878a Beschrijving
Productinformatie
Skan Holz Enkelelement carport Westerwald Leisteen grijs Onderdak Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Einzelcarport Westerwald leisteen grijs is beschikbaar in de varianten 362x541 cm en 362x648 cm. De dakbekleding van deze carport bestaat uit heldere kunststof dubbelwandige stegplaten.
H-Paalankers voor de bevestiging van de palen en montagemateriaal voor de carport zijn in de levering inbegrepen. Via de accessoiremodule kunt u uw carport uitrusten met aanvullend toebehoren zoals dakgoten, achterwanden en zijwanden of extra deuren en ramen.
- Sneeuwlast min. 1,25 kN/m²
- 10 mm polycarbonaatdubbelwandige stegplaten transparant
- Gelamineerd hout
- rechte koppelingsbanden
- incl. paalankers voor inbeton
- Traaflijnlengte: 541 cm / 648 cm
De keuze van het juiste carporttype is afhankelijk van onder andere de ter plaatse vereiste sneeuwlast. Deze wordt aangegeven als zogenaamde SK-waarde (sneeuwlastkennwaarde), die u rechtstreeks bij uw gemeente of het bevoegde bouwbestuur kunt opvragen.
Op deze manier bent u ervan verzekerd dat uw carport voldoet aan de lokale sneeuwlastvereisten en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Westerwald |
| Materiaal | Gelamineerd hout, Hout |
| Ausführung | Enkele carport |
| Sokkelmaatbreedte | 350 cm |
| Sokkeldiepte | 333 cm, 440 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 362 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 541 cm, 648 cm |
| Nokhoogte | 281 cm |
| Minimale doorrijhoogte | 220 cm |
| Maximale doorrijhoogte | 220 cm |
| Doorrijhoogte | 326 cm |
| omsloten ruimte | 50,43 m³, 60,4 m³ |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Dakhelling | 15° |
| Sneeuwbelasting | 1,25 kN/m² |
| kleur | Leisteengrijs |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| Paalafstand breedte | 326 cm |
| Paalafstand diepte | 309 cm, 416 cm |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069878a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Skan Holz Enkelelement carport Westerwald Leisteen grijs Onderdak