Skan Holz Dubbelcarport Westerwald Eik Licht Onderstand
verschillende maten, lijmhout (fijnspar), paaldikte 12x12cm, Art.-Nr.: 100069214a Beschrijving
Productinformatie
Skan Holz Dubbelcarport Westerwald Eik Licht Onderstand Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Doppelcarport Westerwald eikelhout licht is leverbaar in de varianten 570x541 cm en 570x648 cm. De dakbedekking van deze carport bestaat uit heldere kunststof dubbelwandige stegplaten.
H-paalankers voor de bevestiging van de palen en montageplaatmateriaal voor de carport zijn inbegrepen in de levering. Via de accessoiremodule kunt u uw carport verder uitrusten met extra toebehoren zoals dakgoten, voor- en zijwanden of aanvullingsdeuren en -ramen.
- Sneeuwbelasting min. 1,25 kN/m²
- 10 mm polycarbonaatdubbelwandige stegplaten transparant
- Gelamineerd hout
- rechte kopbanden
- inclusief paalankers voor inbetonnering
- Traaflenge: 541 cm / 648 cm
De keuze van het juiste carporttype is afhankelijk van onder meer de ter plaatse vereiste sneeuwbelasting. Dit wordt aangegeven als zogenaamde SK-waarde (sneeuwbelastingkenniswaarde), die u rechtstreeks bij uw gemeente of de bevoegde bouwdienst kunt opvragen.
Op deze manier zorgt u ervoor dat uw carport voldoet aan de lokale sneeuwbelastingvereisten en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Westerwald |
| Materiaal | Gelamineerd hout, Hout |
| Ausführung | Dubbele carport |
| Sokkelmaatbreedte | 558 cm |
| Sokkeldiepte | 333 cm, 440 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 570 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 541 cm, 648 cm |
| Nokhoogte | 308 cm |
| Minimale doorrijhoogte | 220 cm |
| Maximale doorrijhoogte | 220 cm |
| Doorrijhoogte | 534 cm |
| omsloten ruimte | 100,84 m³, 84,19 m³ |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Dakhelling | 15° |
| Sneeuwbelasting | 1,25 kN/m² |
| kleur | Licht Eik |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| Paalafstand breedte | 534 cm |
| Paalafstand diepte | 309 cm, 416 cm |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069214a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Skan Holz Dubbelcarport Westerwald Eik Licht Onderstand