Skan Holz Doppelcarport Odenwald Eikenhout Licht Onderstand
verschillende maten, gelamineerd hout (fijnspar), paalsterkte 12x12cm, Art.-Nr.: 100069396a Beschrijving
Productinformatie
Skan Holz Doppelcarport Odenwald Eikenhout Licht Onderstand Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz dubbelcarport Odenwald eikenhout licht is verkrijgbaar in de varianten 640x541 cm en 640x648 cm. Als dakbedekking zijn in de leveringsomvang transparante kunststof dubbelwandige stegplaten inbegrepen.
H-paalankerts voor de bevestiging van de palen en monteringsmateriaal voor de carport zijn in de leveringsomvang inbegrepen. Via de accessoiremodule kunt u uw carport aanvullen met verder toebehoren zoals dakgoten, achterwanden en zijwanden of extra deuren en ramen.
- Sneeuwbelasting min. 1,25 kN/m²
- 10 mm polycarbonaatdubbelwandige stegplaten transparant
- Gelamineerd hout
- rechte koppelingsbanden
- incl. paalankerts voor inbeton
De keuze van het juiste carporttype is afhankelijk van onder andere de plaatselijk vereiste sneeuwbelasting. Deze wordt aangegeven als zogenaamde SK-waarde (sneeuwbelastingkenniswaarde), die u rechtstreeks bij uw gemeente of de bevoegde bouwvergunning kunt navragen.
Zo bent u er zeker van dat uw carport voldoet aan de lokale sneeuwbelastingvereisten en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Odenwald |
| Materiaal | Gelamineerd hout, Hout |
| Ausführung | Dubbele carport |
| Sokkelmaatbreedte | 570 cm |
| Sokkeldiepte | 333 cm, 440 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 640 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 541 cm, 648 cm |
| Nokhoogte | 244 cm |
| Minimale doorrijhoogte | 220 cm |
| Maximale doorrijhoogte | 220 cm |
| Doorrijhoogte | 546 cm |
| omsloten ruimte | 83,36 m³, 99,84 m³ |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Dakhelling | 1° |
| Sneeuwbelasting | 1,25 kN/m² |
| kleur | Licht Eik |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| Paalafstand breedte | 546 cm |
| Paalafstand diepte | 309 cm, 416 cm |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069396a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Skan Holz Doppelcarport Odenwald Eikenhout Licht Onderstand