SKAN HOLZ Carport Vogtland aanleuning carport, natuur
Buitenafmetingen: 300x541 cm, 5 jaar garantie, Art.-Nr.: 100487107 Beschrijving
Productinformatie
SKAN HOLZ Carport Vogtland aanleuning carport, natuur Online kopen tegen een voordelige prijs
De SKAN HOLZ Carport Vogtland 300 x 541 cm, natuurbelast biedt niet alleen bescherming voor uw voertuig, maar past zich dankzij de natuurbelaste houtoptiek harmonieus in elke omgeving in. Vervaardigd uit hoogwaardig lijmhout (BSH-spar), garandeert deze carport duurzaamheid en stabiliteit. De polycarbonaat dubbelwandige stegplaten in helder zorgen voor een lichtdoorlatende en weerbestendige dakbedekking. Deze carport is de ideale oplossing voor iedereen die een robuuste en tegelijkertijd stijlvolle overkapping voor zijn voertuig zoekt. Dankzij de gemakkelijke montage en de duurzame materialen zal de Carport Vogtland u vele jaren betrouwbare bescherming bieden.
Productinformatie & voordelen:
- Massieve constructie: Vervaardigd uit hoogwaardig lijmhout (BSH-spar) voor maximale stabiliteit en duurzaamheid.
- Dakbedekking: Polycarbonaat dubbelwandige stegplaten in helder bieden bescherming tegen weersinvloeden en laten tegelijkertijd licht door.
- Gemakkelijke montage: Dankzij de montage als wandaansluiting en de H-paalankertjes om in beton in te graven is de opbouw in ongeveer 11 uur met twee personen mogelijk.
- Robuuste palen: Palen met afmetingen 12x12 cm zorgen voor een stabiele en veilige constructie.
- Langjarige garantie: Geniet van 5 jaar garantie volgens onze garantievoorwaarden.
Leveringsopmerking:
Voor levering moet de toelaan geschikt zijn voor een 40 t-vrachtwagen! De levering gebeurt franco trottoir (vasteland Duitsland).
De keuze van het juiste carporttype hangt onder meer af van de lokaal vereiste sneeuwbelasting. Deze wordt aangegeven als zogenaamde SK-waarde (sneeuwbelastingwaarde), die u rechtstreeks bij uw gemeente of bevoegde bouwautoriteit kunt opvragen.
Op deze manier zorgt u ervoor dat uw carport aan de lokale sneeuwbelastingvereisten voldoet en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Gelamineerd hout, Fijnspar |
| Ausführung | Aanleuning carport |
| Grondoppervlak | 16,23 m² |
| Sokkelmaatbreedte | 288 cm |
| Sokkeldiepte | 528 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 300 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 541 cm |
| Nokhoogte | 262 cm |
| Dakvormen | Lessenaarsdak |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Dakhelling | 7° |
| Sneeuwbelasting | 1,42 kN/m² |
| kleur | Natuurlijk |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| Paaldikte | 12x12 cm |
| Gewicht | 278,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 232505-00-20 |
| Art.-Nr.: | 100487107 |
| EAN: | 4018211232505 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Voorgefabriceerde bouwset uit lijmhout (BSH-spar)
- Palen 12 x 12 cm
- H-paalankers om in te betonneren
- 16 mm polycarbonaat dubbelwandige stegplaten
- Aluminium-profielen met EPDM-lippenset
- Montagemateriaal