Skan Holz afdak Wismar dak Nussbaum
Walmdak van Noord-Europese spar, 258x126 cm, doorlopend verlijmd en gaffelverzing constructiefmassief hout, Art.-Nr.: 100218794a Beschrijving
Productinformatie
Skan Holz afdak Wismar dak Nussbaum Online kopen tegen een voordelige prijs
Beleef tijdloze elegantie en hoogste kwaliteit met het Skan Holz afdak Wismar – een meesterwerk van houten afdak uit fijnspar constructievollhout. Dit afdak is niet alleen een functionele bescherming tegen de grillen van de natuur, maar ook een esthetisch statement voor uw entreegebied. Met imposante buitenafmetingen van 258x126 cm biedt het Skan Holz afdak royale bescherming en zet tegelijkertijd esthetische accenten. De gekerfd en afgeschuinde noksporen zorgen voor een unieke uitstraling. Echte nokverhindingen benadrukken de ambachtelijke verfijning. De massieve constructie uit hochwaardig constructievollhout straalt natuurlijke elegantie uit.
Het Skan Holz afdak Wismar bestaat uit technisch gedroogd, oneindig verleimd fijnspaarhout, dat volgens de hoogste normen wordt gefabriceerd. Elk houtonderdeel ondergaat een nauwkeurig proces van drogen, foutdetectie en sortering, voordat het door kammen oneindig verleimd wordt. Scheuren, knoesten en lichte verdraaiingen verlenen dit afdak een uniek karakter dat de natuurlijke schoonheid van de gebruikte materialen benadrukt.
Investeer in het Skan Holz afdak Wismar – een harmonieuze samenspel van functionaliteit en design. Bestel nu en verleen uw woning een vleugje tijdloze elegantie. Geef uw entreegebied de upgrade die het verdient!
De technische specificaties in detail:- Houten afdak uit fijnspar constructievollhout
- Sporen met gekerfd en afgeschuinde noksporen
- Echte nokverhindingen
- Robuuste 12x12 cm palen voor stabiliteit en aanwezigheid
- Krachtige 12x12 cm balken voor extra sterkte
- ambachtelijk verfijnde sporen 6x12 cm
- unieke uitstraling
- zonder wandbevestigingsmateriaal
- dakshingles als toebehoren verkrijgbaar
Let op:
De levering geschiedt zonder wandbevestigingsmateriaal, om u maximale flexibiliteit bij installatie te bieden. Dakshingles zijn als optioneel toebehoren verkrijgbaar en niet in de leveringsomvang inbegrepen!
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| Type | Luifel |
| Stijl | landhuisstijl |
| vorm | Walmdak |
| Materiaalconsole/constructie | Hout |
| Breedte | 258 cm |
| hoogte | 264 cm |
| Diepte | 126 cm |
| Dakbedekking | dakbeschot |
| Dakhelling | 22° |
| Dakdikte | 20 mm |
| Paaldikte | 12x12 cm |
| Paalafstand breedte | 200 cm |
| kleur | Notenboom |
| Gewicht | 173,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 206513-03-31 |
| Art.-Nr.: | 100218794a |
| EAN: | 4018211017027 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Skan Holz afdak Wismar dak Nussbaum