Skan Holz afdak Stettin dak wit
Zadeldak uit massief noordse spar, overkapping 180x80 cm, met solide dalmennuurverbindingen, Art.-Nr.: 100218801 Beschrijving
Productinformatie
Skan Holz afdak Stettin dak wit Online kopen tegen een voordelige prijs
Beleef meesterschap en tijdloze elegantie met het Skan Holz afdak Stettin. Dit meesterlijk vervaardigde afdak van constructievolhout (KVH-spar) verenigt technische precisie met natuurlijke schoonheid, om uw entreegebied stilvolle bescherming te bieden. Echte pen-verbindingen benadrukken de vakmanschap. Het Skan Holz afdak Stettin wordt zonder wandbevestigingsmateriaal geleverd, om u maximale flexibiliteit bij installatie te geven.
De constructie bestaat uit technisch gedroogd, oneindig gelamineerd sparrenhout, dat door zorgvuldige droging, foutdetectie en sortering een maximale weersbestendigheid bereikt. Scheuren, knopen en lichte vervormingen geven dit afdak een karaktervolle uitstraling, die de natuurlijke schoonheid van de gebruikte materialen benadrukt. Het afdak heeft een 20 mm dik dakbeschot voor robuuste bedekking met dakshingles.
Let op: Dakshingles zijn als optioneel toebehoren verkrijgbaar en niet in de leveringsomvang inbegrepen!.
Investeer in stijlvolle functionaliteit en maak een statement met het Skan Holz afdak Stettin – uw afdak met tijdloze esthetiek. Bestel nu en verschoon uw entreegebied op duurzame wijze!
De indrukwekkende kenmerken in het kort:- Massieve constructie uit hoogwaardig sparrenhout constructievolhout
- met gekerf sparren voor een unieke look
- Echte pen-verbindingen
- Buitenmaten: 180x80 cm
- Stijlen: 8x8 cm
- Beuken: 8x8 cm
- Sparren: 6x6 cm
- zonder wandbevestigingsmateriaal
- Dakshingles als toebehoren verkrijgbaar
Belangrijke opmerking:
De levering gebeurt zonder wandbevestigingsmateriaal, om u maximale flexibiliteit bij installatie te geven.
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| Type | Luifel |
| Stijl | landhuisstijl |
| vorm | Zadeldak |
| Materiaalconsole/constructie | Hout |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 255 cm |
| Diepte | 80 cm |
| Dakbedekking | dakbeschot |
| Dakhelling | 22° |
| Dakdikte | 20 mm |
| Paalafstand breedte | 130 cm |
| kleur | Wit |
| Gewicht | 84,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 206605-11-31 |
| Art.-Nr.: | 100218801 |
| EAN: | 4018211002238 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Skan Holz afdak Stettin dak wit