Skan Holz afdak Rostock dak Nootmuskaat
Rond dak van noordse fijnspaanplaat, dak van een 10 mm sterke polycarbonaat-dubbelwandige stegplaat, 174x80 cm, Art.-Nr.: 100218806 Beschrijving
Productinformatie
Skan Holz afdak Rostock dak Nootmuskaat Online kopen tegen een voordelige prijs
Ontdek het hoogwaardige Skan Holz afdak Rostock – een meesterlijk vervaardigde constructie uit constructievollhout (KVH-spar), die door zijn unieke kwaliteit en esthetica indruk maakt. De heldere polycarbonaat-dubbelwandige stegplaat met 10 mm dikte beschermt niet alleen betrouwbaar tegen weersomstandigheden, maar zorgt ook voor aangename lichtdoorlatendheid. Met buitenafmetingen van 174x80 cm biedt het afdak ruim bescherming tegen regen en zon. De hoogwaardige verwerking van het constructievollhout geeft het afdak robuuste stabiliteit.
Het Skan Holz afdak Rostock bestaat uit technisch gedroogd, doorlopend gelijmd sparrenhout, dat volgens de hoogste normen is vervaardigd. De zorgvuldige droging, foutdetectie en sortering van de afzonderlijke houtdelen garanderen uitstekende weersbestendigheid. Scheuren, knoppen en lichte verdraaiingen, die het karakter van de gebruikte materialen weerspiegelen, geven dit afdak een natuurlijke en aantrekkelijke uitstraling. De polycarbonaat-dubbelwandige stegplaat is aan de bovenzijde voorzien van een UV-reflecterende laag en wordt met behulp van aluminium-profielen met EPDM-lippenafditingen bevestigd.
De solide constructie presenteert zich met indrukwekkende specificaties:- massieve constructie uit hoogwaardig sparrenhout constructievollhout
- met echte tanden-verbindingen
- Stijlen en gording 8x8 cm sterk
- ronde spanten
- Dakbedekking 10 mm polycarbonaat-dubbelwandige stegplaat
- Dakoppervlak: 1,42 m²
- zonder wandbevestigingsmateriaal
Let op:
De levering vindt plaats zonder wandbevestigingsmateriaal, om u maximale flexibiliteit bij de installatie te bieden.
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| Type | Luifel |
| Stijl | Modern |
| vorm | Halfronde overkapping |
| Materiaalconsole/constructie | Hout |
| Glassoort | Polycarbonaat |
| Glasdikte | 10 mm |
| Breedte | 174 cm |
| hoogte | 93 cm |
| Diepte | 80 cm |
| kleur | Notenboom |
| Gewicht | 75,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 206704-03-25 |
| Art.-Nr.: | 100218806 |
| EAN: | 4018211016129 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Skan Holz afdak Rostock dak Nootmuskaat