1 / 4
Productinformatie
Beschrijving
Pergart Vroegtuin Levana Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Pergart Frühbeet Levana is een kaskasset uit kunststofprofielen en ongeveer 4 mm dikke kanaalplaten met een openklapbare dek.
De grotendeels breuksichere en zeer lichtdoorlatende polycarbonaat platen zijn UV-gestabiliseerd en houden uw planten warm en beschermen ze tegen regen. De openklapbare dek laat zich moeiteloos in vrijwel elke gewenste openingshoek vergrendelen en zorgt aldus voor optimale ventilatie.
Dankzij de innovatieve schroefloze techniek kunnen deze eenvoudig en snel opgebouwd en afgebroken worden en zijn ze ruimtebespaarend op te slaan.
- Betrouwbare bescherming tegen ongedierte, temperatuurdalingen en neerslag
- Gemakkelijke, schroefloze montage door het eenvoudige steksysteem
- Eenvoudig demontabel, inklappbaar en ruimtebespaarend op te bergen
- UV-gestabiliseerde 4 mm polycarbonaat-bedekking voor hoge lichtdoorlatendheid
- Levana 1: Trapeloos verstelbare openklapbare dek voor optimale ventilatie
- Levana 2: Hoekprofielen ter versterking, verhoogde stabiliteit dankzij doorlopend dak
| Variant | Maat (BxDxH) | Kleur |
|---|---|---|
| Levana 1 | 98x57x36 cm | Vijg, Aqua, Vanille |
| Levana 2 | 95x55x32 cm | Kiezel |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Vroegbedden |
| Grondoppervlak | 0,5 m² |
| Lengte | 57 cm, 95 cm |
| Breedte | 97,5 cm |
| hoogte | 36 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| kleur | Basalt, Vanille |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232747a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Pergart Vroegtuin Levana