Parador Vinyl Designvloer Modular ONE Eik Atmosphere houtdecor landhuis plank geslepen
verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100418124 Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
69
,
95
€
28,06 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
Parador Vinyl Designvloer Modular ONE Eik Atmosphere houtdecor landhuis plank geslepen Online kopen tegen een voordelige prijs
Met deze Parador Modular ONE Eik Atmosphere geslepen landhuisplank zet u een zeer krachtige en geavanceerde meerlaagse vloer in. Deze voldoet aan de hoogste eisen van duurzaam wonen en een aangenaam woonambiance. De flexibele vloerbedekking is een echt multitalent. Deze is zeer robuust en heeft een uitstekende kwaliteit. Laat u overtuigen door de uitstekende woonkwaliteit van zo'n vinyl designvloer.
Productdetails en voordelen:- ook geschikt voor licht ongelijke ondergronden
- Formaat: 1285x194x8 mm
- authentieke uitstraling
- natuurlijke aanvoelend
- ook geschikt voor vochtige ruimtes
- eenvoudige verlegging
- Speciale dragerplaat met verhoogde zwellingsbescherming
- eenvoudige en nauwkeurig passende verlegging
Technische gegevens
| Merk | Parador |
|---|---|
| Serie | Parador Modular ONE |
| Ausführung | geschikt voor vloerverwarming, geschikt voor natte ruimten |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R10 |
| Lengte | 1285 mm |
| Breedte | 194 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Type | Designvloer |
| Stijl | Landhuisstijl |
| kleur | Bruin |
| Decor / Houtsoort | Houtlook |
| Patroon | 1-strip landhuisvloer |
| Contrast | Licht |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Opbouw | met geluidsdemping |
| Gewicht | 16,69 |
| HAN | 1744544 |
| Art.-Nr.: | 100418124 |
| EAN: | 4014809236214 |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
Leveringsomvang
- Parador Vinyl Designvloer Modular ONE Eik Atmosphere houtdecor landhuis plank geslepen