Parador Vinyl Classic 2030 Eiken-Studioline-natuur vinyl vloer Landhuis plank
1-Staaf Landhuis planken uitstraling, Art.-Nr.: 100002440 Beschrijving
1 / 6
Productinformatie
Beschrijving
Parador Vinyl Classic 2030 Eiken-Studioline-natuur vinyl vloer Landhuis plank Online kopen tegen een voordelige prijs
De Parador Vinyl Classic 2030 Eik-Studioline-natuur beschikt over een zeer harmonieus eikenhout-decorvoorkant, die overtuigt door zachte kleurovergangen en een traditioneel 1-plank landhuis-plankenformaat. Door de HDF-dragerplaat ontstaat een geïntegreerde geluidsisolatie, die tegelijkertijd door de aard van de HDF-drager voor een aangenaam en vooral warm voetgevoel zorgt.
Productdetails- Geïntegreerde ondervloer
- Geschikt voor warmwatervloerverwarming
- 1-plank landhuis-optics
- Houtstructuur
- Safe-Lock PRO-legtechniek
Technische gegevens
| Merk | Parador |
|---|---|
| Serie | Parador Classic, Parador Classic 2030 |
| Ausführung | geschikt voor natte ruimten, geschikt voor vloerverwarming |
| Gebruiksklasse | 21-Woonruimte gering belast, 22-woonruimte matig belast, 23-woonruimte intensief gebruikt, 31-Bedrijf licht gebruikt, 32-Commercieel matig gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt, 41-Industrie licht belast, 42-Industrieel matig gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Lengte | 1207 mm |
| Breedte | 216 mm |
| Dikte | 9,6 mm |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Type | Vinyltegel |
| Stijl | rustiek |
| kleur | Bruin/Natuur |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Contrast | middel |
| Opbouw | op HDF-drager, met geluidsdemping |
| VOC-label (Emissie) | A |
| Gewicht | 18,33 |
| HAN | 1601385 |
| Art.-Nr.: | 100002440 |
| EAN: | 4014809172093 |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
Leveringsomvang
- Parador Vinyl Classic 2030 Eiken-Studioline-natuur vinyl vloer Landhuis plank