Parador Vinyl Basic 30 Eik Memory geslepen geborsteld gestructureerd vinyl vloer landhuisplank
1-Stab Landhuisplank, Art.-Nr.: 100212169 Beschrijving
Productinformatie
Parador Vinyl Basic 30 Eik Memory geslepen geborsteld gestructureerd vinyl vloer landhuisplank Online kopen tegen een voordelige prijs
Vinyl vloeren van Parador bieden vloerbedekking voor de meest uiteenlopende eisen. Ze hebben een bijzonder geringe dikte, wat ze bij renovatiewerkzaamheden, waarbij vaak millimeters doorslaggevend zijn, zeer aantrekkelijk maakt. Ze zijn modern, flexibel en stijlvol. De vinylplanken bestaan uit een transparante en slijtvaste UV-coating, welke antibacterieel bekleed is om vuil en bacteriën af te weren. Daarna volgt de vinyl-gebruikslaag, welke het bedrukte decor bedekt en beschermt. Onder het decor bevindt zich een dunne dragerlaag, waarop het decor opgeplakt is. De daaropvolgende HDF-dragerplaat met klik-verbindingen aan de zijden heeft een rondom-kantquelschutz, om zo beschadiging van de platen bij vocht te voorkomen. De diele wordt afgerond met een korklaag, welke de contactgeluidisolatie van de vloer verhoogt. De vinylplanken worden met het Safe-Lock-klik-systeem probleemloos en snel gelegd. Alle vinyl vloeren van Parador zijn geschikt voor vloerverwarming met warm water.
De Basic-serie van Parador is de instapserieën in de vinyl vloeren voor prijsbewuste klanten. De serie biedt een selectie van klassieke en tijdloze vloeren, die in vrijwel alle ruimtes passen. Ze zijn belastbaar en geven u de kans ruimtes individueel in te richten.
Het Design Eik Memory geslepen heeft een klassieke 1-stabs landhuis-planken look. Het oppervlak is naar een houtstructuur ontworpen, waardoor de vloer zeer natuurgetrouw overkomt. De planken hebben een bruin design en zijn een esthetische oplossing voor individuele renovatieprojecten.
Productdetails- Lengte: 1207 mm
- Breedte: 216 mm
- Dikte: 9,4 mm
- Pakketinhoud: 1,825 m²
| Merk | Parador |
|---|---|
| Serie | Parador Basic, Parador Basic 30 |
| Ausführung | geschikt voor vloerverwarming, geschikt voor natte ruimten |
| Gebruiksklasse | 21-Woonruimte gering belast, 22-woonruimte matig belast, 23-woonruimte intensief gebruikt, 31-Bedrijf licht gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Lengte | 1207 mm |
| Breedte | 216 mm |
| Dikte | 9,4 mm |
| Slijtlaag | 0,3 mm |
| Type | Vinyltegel |
| Stijl | levendig |
| kleur | Lichtbruin |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Contrast | Licht |
| Opbouw | op HDF-drager, met geluidsdemping |
| VOC-label (Emissie) | A |
| Gewicht | 17,42 |
| HAN | 1730621 |
| Art.-Nr.: | 100212169 |
| EAN: | 4014809191766 |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
- Parador Vinyl Basic 30 Eik Memory geslepen geborsteld gestructureerd vinyl vloer landhuisplank