Parador SPC Vinyl Tegel Trendtime 5 Dolomiet Wit Steendecor
Slijtvast en onderhoudsarm, geschikt voor keuken en badkamer, Art.-Nr.: 100418182 Beschrijving
Productinformatie
Parador SPC Vinyl Tegel Trendtime 5 Dolomiet Wit Steendecor Online kopen tegen een voordelige prijs
Deze hoogwaardige vinyl grootformaattegel van Parador uit de Trendtime 5 serie overtuigt met een authentiek design in mineraalstructuur, dat zich stijlvol in verschillende inrichtingsconcepten laat integreren. De realistische kleurstelling en de natuurlijke haptiek zorgen voor een moderne woonsfeersfeer - ideaal ook voor het blootvoets lopen. Aan de binnenzijde zorgt een stabiele spc-dragerplaat met vaste polymeerkern voor maximale vormvastheid en een perfecte leggging ook op ongelijke ondergronden. De 100% waterdichte uitvoering maakt de vloer ideaal voor gebruik in badkamer, keuken of wintergarten. Daarnaast biedt de geïntegreerde ondervloer van kurk een aangenaam stille en voetwarme loopcomfort. Het antibacteriële, onderhoudsvriendelijke oppervlak is bijzonder geschikt voor allergielijders. Met het Comfort-Click-systeem verloopt de leggging bijzonder snel en gereedschaploos - duurzame kwaliteit inbegrepen.
Productdetails:- Afmetingen: 914x457x6 mm
- Authentieke mineraalstructuur - Stijlvol combineerbaar met klassieke en moderne woonstijlen.
- spc-dragerplaat - Met vaste polymeerkern voor maximale vormvastheid.
- Waterdicht - Ideaal geschikt voor natte ruimten zoals badkamer, keuken of wintergarten.
- Geïntegreerde ondervloer - Voor rustige ruimteakoestiek en voetwarme loopgevoel.
- Antibacterieel en onderhoudsvriendelijk - Optimale hygiëne, bijzonder geschikt voor allergielijders.
- Geschikt voor vloerverwarming - Perfect voor warmwatervloerverwarmingssystemen.
- Eenvoudige leggging - Snelle en veilige montage met het Comfort-Click-systeem.
- Robuust en duurzaam - Hoogwaardige afwerking voor langdurig gebruik.
De Parador Trendtime 5 vinyl grootformaattegel in mineraalstructuur combineert authentiek steendesign met moderne technologie - voor stijlvolle ruimten met hoge eisen op het gebied van functionaliteit, comfort en duurzaamheid.
| Merk | Parador |
|---|---|
| Serie | Parador Trendtime 5 |
| Ausführung | geschikt voor vloerverwarming, geschikt voor natte ruimten |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Lengte | 914 mm |
| Breedte | 457 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Type | Vinyltegel, SPC |
| Stijl | Modern |
| kleur | Wit |
| Decor / Houtsoort | Steenachtig uiterlijk |
| Patroon | Tegeloptiek |
| Contrast | Licht |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Opbouw | met SPC-dragerlaag |
| Gewicht | 21,07 |
| HAN | 1744823 |
| Art.-Nr.: | 100418182 |
| EAN: | 4014809240815 |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
- Parador SPC Vinyl Tegel Trendtime 5 Dolomiet Wit Steendecor