Parador Plint D001 Voetlijsten Uni Wit (RAL 9010)
Lengte 2200/2570 mm, verschillende vormen, Art.-Nr.: 100206422a Beschrijving
Productinformatie
Parador Plint D001 Voetlijsten Uni Wit (RAL 9010) Online kopen tegen een voordelige prijs
De Parador plint Uni Wit D001 vallen op door hun uitstekende oppervlaktekwaliteit. De lijsten hebben een hoogwaardige MDF-kern, zijn gefolieerd en geschikt voor natte ruimten. Verschillende vormen, hoogten en diepten bieden u individuele ontwerpingsmogelijkheden en zo kunt u de optimale plint voor uw vloer kiezen.
Dankzij het uitstekende ontwerp is het mogelijk om achter de lijst ook een kabel aan te leggen (uitzondering kwartstaaf-plint). De plinten worden eenvoudig met een lijstclip gemonteerd. Deze kunt u comfortabel als accessoires mee bestellen. Met de lijstclips bespaart u veel tijd bij de montage. Een lijst heeft een lengte van 2200/2570 mm en afhankelijk van de vorm een variërende totale hoogte. Na montage steekt deze maximaal 20 mm uit de muur de kamer in, afhankelijk van de plint.
De Parador plint Uni Wit D001 is de perfecte plint voor elke ruimte.
| geschikt voor | Parket |
|---|---|
| kleur | Uni Wit D001 |
| Type | Plinterwerk |
| Variant | Parador HL 1 (19x65mm), Parador HL 2 (19x85mm), Parador HL 3 (19x105mm), Parador Kwartstaaf (20x14mm), Parador SL 2 (19,5x50mm), Parador SL 3 (16x40mm), Parador SL 4 (19,5x60mm), Parador SL 18 (16,5x70mm), Parador SL 5 (16x50mm), Parador SL 21 (25x100mm) |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 19 mm, 16 mm, 19,5 mm, 20 mm, 25 mm |
| hoogte | 40 mm, 50 mm, 60 mm, 65 mm, 70 mm, 14 mm, 85 mm, 105 mm, 100 mm |
| Decor / Houtsoort | Design |
| Merk | Parador |
| VOC-label (Emissie) | A+ |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100206422a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
- Parador Plint D001 Voetlijsten Uni Wit (RAL 9010)