Productinformatie
Parador laminaat landhuisplank Basic 200 Noten Online kopen tegen een voordelige prijs
Het laminaat van het bedrijf Parador biedt vloerbedekking uit hoogwaardige materialen voor zeer uiteenlopende vloergestaltingsmogelijkheden in huis. Het ontwerpteam van Parador ontwikkelt voortdurend nieuwe ontwerpen op het gebied van laminaatvloeren om zo veel mogelijk originaliteit en gestaltingsmogelijkheden te garanderen. De laminaatvloeren van Parador worden gelegd met de Safe-Lock techniek, wat het leggen van de vloer zeer eenvoudig maakt dankzij het toegepaste klikmechanisme. Alle laminaatvloeren van Parador zijn bovendien emissie- en allergeenarm en kunnen zonder bezwaar in alle huishoudens worden gebruikt. Alle vloeren van Parador zijn geschikt voor warmwatervloerverwarming. Het laminaat is opgebouwd uit een bovenlaag uit melaminehars, die de daaronder liggende, bedrkte, decoratiefolie beschermt. Daarna komt de zwelwerend beschermde dragerplaat. De vloer wordt afgewerkt met een vochtafstotende achterzijde. Alle planken hebben een omlopende bovenlaag impregnering om de planken tegen opzwellen te beschermen.
De serie Basic is de instapserieserie voor laminaatvloeren van het bedrijf Parador. Deze bevat veel verschillende klassieke en ook moderne ontwerpen en biedt zo een groot aanbod aan vloeren voor bijna elke ruimte en smaak. De serie biedt vloerbedekking die overtuigt door zowel de prijs als ook de kwaliteit. Het is erg aantrekkelijk voor kopers die een betaalbaar maar toch mooi en praktisch laminaatvloer zoeken.
Het ontwerp notenbalk is een vloer in 2-staf optiek. De planken hebben geen sponning wat het leggingspatroon zeer harmonieus en doorlopend laat werken. De planken hebben een zeer natuurlijk bruin en een sterke patterning en nerfstructuur.
Technische gegevens:- Lengte: 1285 mm
- Breedte: 194 mm
- Dikte: 7 mm
- Pakketinhoud: 2,992 m²
- Sponning: geen sponning
| Merk | Parador |
|---|---|
| Serie | Parador Basic 200 |
| Decor / Houtsoort | Noten |
| Gebruiksklasse | 21-Woonruimte gering belast, 22-woonruimte matig belast, 23-woonruimte intensief gebruikt, 31-Bedrijf licht gebruikt |
| Stijl | Rustiek, Geschrankt verlegd |
| Afschuining | zonder afschuining |
| Contrast | Donker |
| Lengte | 1285 mm |
| Breedte | 194 mm |
| Dikte | 7 mm |
| Woonhygiëne | Woongesond+ |
| VOC-label (Emissie) | A |
| Gewicht | 20,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1426416 |
| Art.-Nr.: | 100001700 |
| EAN: | 4014809139836 |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
- Parador laminaat landhuisplank Basic 200 Noten