Parador laminaat Landhausdiele Classic-1050 eik-Monterey-gebleekt-4V
1-Staaf landhuisplanken look, Art.-Nr.: 100207228 Beschrijving
Productinformatie
Parador laminaat Landhausdiele Classic-1050 eik-Monterey-gebleekt-4V Online kopen tegen een voordelige prijs
Het laminaat van Parador biedt vloerbedekking uit hoogwaardige materialen voor diverse mogelijkheden voor vloergestaltung in huis. Het designteam van Parador ontwikkelt voortdurend nieuwe designs op het gebied van laminaatvloeren om maximale individualiteit en vormgevingsmogelijkheden te garanderen. De laminaatvloeren van Parador worden gelegd met de Safe-Lock techniek, wat de installatie van de vloer zeer eenvoudig maakt dankzij de toegepaste kliktechniek. Al de laminaatvloeren van Parador zijn bovendien emissie- en allergeenarm en kunnen zonder bezwaar in alle huishoudens worden gebruikt. Alle vloeren van Parador zijn geschikt voor warmwater-vloerverwarming. Het laminaat is opgebouwd uit een deklaag van melaminehars, die de eronder liggende, bedrukte decoratielaag beschermt. Daaronder volgt de quelgeschermde dragerplaat. De vloer wordt afgewerkt met een vochtafstotende achterzijde. Alle planken hebben een omlopende deklaag impregnering om de planken tegen openzwellen te beschermen.
De serie Classic is, zoals de naam al doet vermoeden, de klassieker onder de laminaatvloeren. In deze serie vindt u alle traditionele en klassieke laminaatvloeren in verschillende uitvoeringen. De vloeren uit deze serie zijn universeel toepasbaar en voldoen ook aan hogere eisen. Ze brengen een elegant en waardig uiterlijk in elke ruimte. Bovendien hebben de vloeren uit de Classic serie een coating die ze bijzonder resistent maakt tegen krassen en een verhoogde antistatische werking, om elektrostatische opladingen te voorkomen.
Het design eik Monterey licht vergrijd 4V is een vloer met klassieke 1-spaaks landhuisstijl. De planken hebben V-fasen langs de lengte- en kopkanten, waardoor elke plank individueel wordt benadrukt en de laminaatvloer eruitziet als echte houten planken. De planken zijn bruin en hebben een opvallende nerftekening en houtstructuur.
Technische gegevens- Lengte: 1285 mm
- Breedte: 194 mm
- Dikte: 8 mm
- Inhoud verpakking: 2,493 m²
- Fase: 4-zijdige omlopende V-fase
| Merk | Parador |
|---|---|
| Serie | Parador Classic 1050 |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Gebruiksklasse | 21-Woonruimte gering belast, 22-woonruimte matig belast, 23-woonruimte intensief gebruikt, 31-Bedrijf licht gebruikt, 32-Commercieel matig gebruikt |
| Stijl | Landhuisstijl |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Contrast | Donker |
| Lengte | 1285 mm |
| Breedte | 194 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Woonhygiëne | Woongesond+ |
| VOC-label (Emissie) | A |
| Gewicht | 19,40 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1517684 |
| Art.-Nr.: | 100207228 |
| EAN: | 4014809161806 |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
- Parador laminaat Landhausdiele Classic-1050 eik-Monterey-gebleekt-4V