Parador Laminaat Landhausdiele Basic Eik lichtgrijs 4V
1-Stab Landhausplanken-look, Art.-Nr.: 100002671a Beschrijving
Productinformatie
Parador Laminaat Landhausdiele Basic Eik lichtgrijs 4V Online kopen tegen een voordelige prijs
Het laminaat van het merk Parador biedt vloerbedekking van hoogwaardige materialen voor verschillende mogelijkheden voor vloergestaltung in huis. Het designteam van Parador ontwikkelt voortdurend nieuwe designs op het gebied van laminaatvloeren om de grootst mogelijke individualiteit en ontwerpingsmogelijkheden te garanderen. De laminaatvloeren van Parador worden gelegd met de Safe-Lock techniek, wat de installatie van de vloer zeer eenvoudig maakt dankzij het toegepaste click-mechanisme. Bovendien zijn alle laminaatvloeren van Parador emissie- en allergeenarm en kunnen zonder bedenking in alle huishoudens worden gebruikt. Alle vloeren van Parador zijn geschikt voor warmwater-vloerverwarming. Het laminaat bestaat uit een deklaag van melaminehars, die de eronder liggende, bedruckte, decoratieflaag beschermt. Daarna komt de zwellingsbeschermd dragerplaat. De vloer wordt afgewerkt met een vochtafstotende achterzijde. Alle planken hebben een omlopende impregneerlaag om de planken tegen opzwellen te beschermen.
De serie Basic is de startserie voor laminaatvloeren van het merk Parador. Deze bevat veel verschillende klassieke en moderne designs en biedt dus een groot assortiment aan vloeren voor bijna elke ruimte en smaak. De serie biedt vloerbedekking die zowel door de prijs als door de kwaliteit overtuigt. Het is erg aantrekkelijk voor kopers die een voordelige maar toch mooie en praktische laminaatvloer zoeken.
Het design eiken lichtgrijs is een vloer in klassieke 1-staaf landhuis planken look. De planken hebben een minifase aan de kop- en lengskanten en imiteren zo het uiterlijk van echte houten dielenvloer. De planken zijn grijs en hebben een sterke houtnerf en patroon.
Technische gegevens:- Lengte: 1285 mm
- Breedte: 194 mm
- Dikte: 8 mm
- Pakketinhoud: 2,493 m²
- Fase: 4-zijdig omlopend
| Merk | Parador |
|---|---|
| Serie | Parador Basic 200, Parador Basic 400 |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Gebruiksklasse | 21-Woonruimte gering belast, 22-woonruimte matig belast, 23-woonruimte intensief gebruikt, 31-Bedrijf licht gebruikt, 32-Commercieel matig gebruikt |
| Stijl | Landhuisstijl |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Contrast | Donker |
| Lengte | 1285 mm |
| Breedte | 194 mm |
| Dikte | 7 mm, 8 mm |
| Woonhygiëne | Woongesond+ |
| VOC-label (Emissie) | A |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100002671a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
- Parador Laminaat Landhausdiele Basic Eik lichtgrijs 4V