Parador Laminaat Basic 200 Acacia grijs Visgraat
3-Stab scheepsvloer optiek, Art.-Nr.: 100001681 Beschrijving
Productinformatie
Parador Laminaat Basic 200 Acacia grijs Visgraat Online kopen tegen een voordelige prijs
Het laminaat van het merk Parador biedt vloerbedekking uit hoogwaardige materialen voor verschillende mogelijkheden voor vloergestaltung in huis. Het designteam van Parador ontwikkelt voortdurend nieuwe designs op het gebied van laminaatvloeren om een zo hoog mogelijke individualiteit en gestaltingsmogelijkheden te garanderen. De laminaatvloeren van Parador worden gelegd met de Safe-Lock-techniek, wat het leggen van de vloer zeer eenvoudig maakt dankzij de toegepaste klikmechanisme. Alle laminaatvloeren van Parador zijn bovendien emissie- en allergiëarm en kunnen zonder bedenking in alle huishoudens worden gebruikt. Alle vloeren van Parador zijn geschikt voor warwater-vloerverwarming. Het laminaat is opgebouwd uit een deklaag uit melaminhars, die de eronder liggende, bedrukte decoratielaag beschermt. Daarna komt de zwellingsbeschermd dragerplaat. De vloer wordt afgesloten met een vochtafstotende achterkant. Alle planken hebben een rondom lopen deklaag impregnering om de planken te beschermen tegen opzwellen.
De serie Basic is de instapserievan laminaatvloeren van het merk Parador. Het bevat veel verschillende klassieke en moderne designs en biedt zo een groot assortiment vloeren voor bijna elke ruimte en smaak. De serie biedt vloerbedekking die door de prijs en door de kwaliteit overtuigen. Het is erg aantrekkelijk voor kopers die een goedkope maar toch mooie en doelmatige laminaatvloer zoeken.
Het design Acaciagrijs is een vloer in klassieke 3-staaf scheepsbodem optiek. De planken hebben geen rand wat het leggingpatroon zeer harmonieus en continu doet werken. De planken zijn lichtgrijs, waarbij de afzonderlijke staven verschillende grijstinten hebben die de vloer erg afwisselend doen lijken.
Productdetails- Lengte: 1285 mm
- Breedte: 194 mm
- Dikte: 7 mm
- Pakketinhoud: 2,992 m²
- Rand: geen rand
| Merk | Parador |
|---|---|
| Serie | Parador Basic 200 |
| Decor / Houtsoort | Acacia |
| Gebruiksklasse | 21-Woonruimte gering belast, 22-woonruimte matig belast, 23-woonruimte intensief gebruikt, 31-Bedrijf licht gebruikt |
| Stijl | Geschrankt verlegd |
| Afschuining | zonder afschuining |
| Contrast | Licht |
| Lengte | 1285 mm |
| Breedte | 194 mm |
| Dikte | 7 mm |
| Woonhygiëne | Woongesond+ |
| VOC-label (Emissie) | A |
| Gewicht | 20,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1426414 |
| Art.-Nr.: | 100001681 |
| EAN: | 4014809139829 |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
- Parador Laminaat Basic 200 Acacia grijs Visgraat