NATURinFORM WPC-terrasplank 21x139mm DIE KOMPAKTE plus holle profielplank grafietgrijs
natuurlijk werkende kleurverloping, beide zijden licht geborsteld, Art.-Nr.: 100230751a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM WPC-terrasplank 21x139mm DIE KOMPAKTE plus holle profielplank grafietgrijs Online kopen tegen een voordelige prijs
De WPC-terrasplank DIE KOMPAKTEplus grafietgrijs is de licht geborstelde wafelprofielplank van NATURinFORM.
De mooie compacte plank met het Plus is beschikbaar in de exclusieve kleurtonen grafietgrijs, granitgrijs en walnootbruin.
Het edele grafietgrijs geeft uw terras een modern uiterlijk. Het past perfect in elke tuin.
De weerbestendige en onderhoudsarme terrasplank scoort met beide zijden. De ene zijde overtuigt door het klassiek fijn geribbelde en licht geborstelde design. Voor wie het niet zo klassiek houdt, is er de licht geborstelde en geëmbosseerde blokstreep-optiek.
WPC is de geslaagde mengeling van hout en kunststof. Het kunststofgedeelte zorgt ervoor dat u de zomer kunt genieten zonder vervelend schilderwerk en onderhoud. Het houtgedeelte geeft de terrasplank de houtoptiek, met het natuurlijke kleurverwerkingsproces. Want een WPC-plank bereikt pas na ongeveer een half jaar zijn uiteindelijke kleur.
Wij verzoeken u op te merken dat er bij alle terrasplanken, de standaardlengtes en bij het snijden, lengtetoleranties van +0 tot +30 mm zijn. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken door groeit.
Verlegging op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnant water bij de terrasplanken. Daarnaast dienen zij voor de afstelling van de onderconstructie en verbeteren zij het staptgemak.
De onderconstructie wordt dwars op de latere verleggingsrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij het monteren van de terrasplanken begint u het best aan de huismuur en werkt u zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montagedraadjnippers bevestigd. Montageclips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en zich een gelijkmatige voegafstand voordoet.
UitzettingsvoegOmdat WPC terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het verleggen. Daarom wordt een uitzettingsvoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC terrasplanken verleggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE KOMPAKTE plus |
| Ausführung | Holle ruimte |
| Breedte | 139 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 1,8 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld, gegroefd |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 400 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R9, Klasse R10 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Grafietgrijs |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100230751a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM WPC-terrasplank 21x139mm DIE KOMPAKTE plus holle profielplank grafietgrijs