NATURinFORM WPC-heipaal voor WPC-terrasplanken grijs
68x15x4000 mm, ter verblijding van de onderconstructie, Art.-Nr.: 100064958 Beschrijving
1 / 6
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
25
,
95
€
6,49 € / m
Productinformatie
Beschrijving
NATURinFORM WPC-heipaal voor WPC-terrasplanken grijs Online kopen tegen een voordelige prijs
Het NATURinFORM WPC kantbord wordt aan de rand van het terras onder de terrasplanken als blind gemonteerd. Het dient voor de verblending van de onderconstructie onder de terrasplanken. Het wordt eenvoudig van buitenaf met schroeven aan de onderconstructie bevestigd en zorgt zo voor een mooie afwerking van uw terras naar buiten. Het kantbord moet op een afstand van ongeveer 1 cm van de terrasplanken worden bevestigd, zodat de lucht optimaal kan circuleren en zich geen vocht tussen de planken en het kantbord vormt. Het oppervlak van het board is fijn geribbeld en geborsteld. De kleur past bij de NATURinFORM terrasplanken.
Productgegevens- voor de verblending van de onderconstructie
- Oppervlak fijn geribbeld en geborsteld
- Afmetingen: 68x15x4000 mm
- Vervaardigd in Duitsland
Technische gegevens
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Type | Onderconstructie |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Grijs |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld, gegroefd |
| Lengte | 4000 mm |
| hoogte | 68 mm |
| Dikte | 15 mm |
| Gewicht | 1,00 |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | 477-P-G-72-0400-1587 |
| Art.-Nr.: | 100064958 |
| EAN: | 4260324733312 |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
Leveringsomvang
- NATURinFORM WPC-heipaal voor WPC-terrasplanken grijs