NATURinFORM houtcomposiet schutting DER EFFEKTIVE/DER FLEXIBLE vlakset titangrijs Schutting Steekzaun Lamellenomheining
Onbewerkt oppervlak, met blijvend elegante houtuitstraling, 175x180 cm, Art.-Nr.: 100296664 Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM houtcomposiet schutting DER EFFEKTIVE/DER FLEXIBLE vlakset titangrijs Schutting Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De vlakset van NATURinFORM bestaat uit 11 hochwaardig houtcomposiet nut- en vederprofielen, een aansluitlijst zonder veder en een onderafwerkingslijst ter stabilisering van het tuinscherm. Samen met de bijbehorende palen krijgt u de tuinscherm DE EFFEKTIEVE of de zicht- en geluidscherm DE FLEXIBELE. De gebruikte houtcomposiet latten zijn bij beide systemen gelijk, alleen de gebruikte palen maken het verschil.
De houtcomposiet latten worden met hun nut- en vederprofielen eenvoudig over elkaar gestoken en kunnen in hoogte en breedte flexibel worden aangepast. Bovendien bestaat de mogelijkheid om het NATURinFORM tuinscherm met decoratieve inzetten van roestvrijstaal of acrylglas te verfraaien. De bijbehorende decoratieve inzetten vindt u in het toebehoren.
Naast de vlaksets hebt u de bijbehorende hoeveelheid palen naar keuze nodig, voor expansiebout of inbeton. De palen zijn verkrijgbaar in het toebehoren en maken geen onderdeel uit van het vlakset. De hoekverbindingen van beide heksystemen kunnen naar believen met elkaar worden gecombineerd. De palen van het FLEXIBELE garanderen echter alleen de getest geluiddemping van 26 dB (R = 26 dB correspondeert met categorie B3 van de luchtgeluiddemping volgens DIN EN 1793-2).
De houtcomposiet latten bieden een grote ontwerpvariatie. Door de modulaire opbouw kunnen hoogte en breedte van het tuinscherm vrij worden gekozen. Het hochwaardig houtcomposiet materiaal is bijzonder onderhoudsvriendelijk en weersbestendig. Het blijft permanent mooi en hoeft noch geolieerd noch geschilderd te worden. De houtcomposiet latten splinteren en scheuren niet. Reiniging gebeurt eenvoudig met schoon water en een borstel.
Productdetails- met blijvend elegante houtlook
- Oppervlak ongeborstel
- geen schildering en olieing nodig
- duurzaam en weersbestendig
- Hoogte ca. 180 cm, breedte ca. 175 cm
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DER EFFEKTIVE, NATURinFORM DER FLEXIBLE |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | WPC |
| Kunststoftype | WPC |
| kleur | Titaangrijs |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 175 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 2,4 cm |
| Lamelmaat | 175x2,4x15 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 43,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 533-S-U-16-0180-2432 |
| Art.-Nr.: | 100296664 |
| EAN: | 4260602591870 |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- 11 Nut- und Federprofile
- 1 Afwerkingsprofiel
- 1 Onderafwerkingslijst