Minka Vlizotrap Type 1 Passiv Plus, U-waarde 0,56, El 60 zolderluik
brandwerend, geschikt voor Passivhaus, Art.-Nr.: 100100051a Beschrijving
Productinformatie
Minka Vlizotrap Type 1 Passiv Plus, U-waarde 0,56, El 60 zolderluik Online kopen tegen een voordelige prijs
Een vlizotrap is een klassieke hulptrap die voor incidentele beklimmingen naar de zolder wordt gebruikt. Desondanks zijn de eisen aan een vlizotrap tegenwoordig enorm. Deze moet niet alleen een veilige betreding, brandbeveiliging en eenvoudige bediening waarborgen, maar ook voorkomen dat waardevolle energie verloren gaat, wat vooral bij een passief huis uiterst belangrijk is. De Type 1 Passiv Plus is een brandwerende zolderluik met een gecontroleerde brandwerendheid van 60 minuten.
De 105 mm dikke isolatiedeksel bereikt in combinatie met de optioneel verkrijgbare bovenkap een U-waarde van 0,56 W/m²K. De vlizotrap heeft luchtdichtingsklasse 4 en thermische scheiding tussen het trappenkozijn en de lijstkas. Het uit 3 onderdelen bestaande stalen trappenset is geplaatst in de 18 mm dikke lijstkas met een hoogte van 45,5 cm. De standaard stalen veiligheidshandgreep zorgt voor de nodige veiligheid bij het beklimmen van de brandwerende vlizotrap van Minka.
- 105 mm dikke isolatiedeksel
- brandwerend EI2 getest volgens ÖNORM EN1363, EN 1634, B3860
- gecontroleerde U-waarde met ISO-bovenkap 0,56 W/m²K
- luchtdichtingsklasse 4
- 70° hellingsgraad
- 18 mm dikke en 45,5 cm hoge lijstkas
- incl. stalen veiligheidshandgreep
| Ruwbouwmaat | Lijstkasafmeting | Uitklapruimte | Plafondhoogte |
|---|---|---|---|
| 110/70 cm | 109/69/45,5 cm | 60 cm | tot 265 cm |
| 120/70 cm | 119/69/45,5 cm | 50 cm | tot 270 cm |
| 130/70 cm | 129/69/45,5 cm | 40 cm | tot 270 cm |
| 140/70 cm | 139/69/45,5 cm | 30 cm | tot 270 cm |
Houd er rekening mee dat de afwerkingslijst niet in de levering is inbegrepen. Deze kunt u afzonderlijk bestellen of met wat handige voeten zelf uit hout vervaardigden.
| Merk | Minka |
|---|---|
| Serie | Minka T1 Passiv Plus |
| Verdiepingshoogte | 220-270 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 45,5 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal Leuning | Staal |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | Brandbeveiliging |
| Trapuitvoering | 3-delig |
| U-waarde | 0,56 W/(m²K) |
| Klimaatklasse | niet getest |
| Type | Zolderluik |
| Gewicht | 70,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100100051a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Minka Holz- und Metallverarbeitungs GmbH Flurgasse 6 AT-8642 St. Lorenzen im Mürztal office@minka.at |
- Minka Zolderluik Type 1 Passiv Plus, U-waarde 0,56, El 60
- stalen veiligheidshandleuning