Minka vlizotrap TRADITION U-waarde 1,2 zolderluik
in verschillende maten verkrijgbaar, Art.-Nr.: 100100032a Beschrijving
1 / 2
Productinformatie
Beschrijving
Minka vlizotrap TRADITION U-waarde 1,2 zolderluik Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vlizotrap Tradition van Minka is een massieve houten trap, die kan worden belast tot maximaal 150 kg. De vlizotrap, getest volgens DIN EN 14975:2007, heeft treden van 27 mm dik voor een veilige betreding. De geïsoleerde Minka schuiftrap heeft een isolatiedeksel van 33 mm dik met een naadloze rundomisolatie. De traplichtkasten en deksel zijn aan beide zijden wit. De traplichtkasten zijn gemaakt van hoogwaardig MDF.
Voordelen:- 33 mm dik isolatiedeksel
- naadloze rundomisolatie
- aan beide zijden wit deksel
- Traplichtkasten aan beide zijden wit van hoogwaardig MDF
- tot max. 150 kg belastbaar
- 27 mm dik treden
- 70° stijgingsgraad
- getest volgens DIN EN 14975:2007
| Ruwe bouwmaat | Traplichtkasten maat | Uitklapruimte | Ruwbouwhoogte |
|---|---|---|---|
| 110/60 cm | 109/59/13 cm | 65 cm | tot 280 cm |
| 110/70 cm | 109/69/13 cm | 65 cm | tot 280 cm |
| 120/60 cm | 119/59/13 cm | 55 cm | tot 280 cm |
| 120/70 cm | 119/69/13 cm | 55 cm | tot 280 cm |
| 130/60 cm | 129/59/13 cm | 45 cm | tot 280 cm |
| 130/70 cm | 129/69/13 cm | 45 cm | tot 280 cm |
| 140/60 cm | 139/59/13 cm | 35 cm | tot 280 cm |
| 140/70 cm | 139/69/13 cm | 35 cm | tot 280 cm |
Houd er alstublieft rekening mee dat de afdekkingslijst niet in de leveringsomvang is inbegrepen. U kunt deze afzonderlijk bestellen, of met wat handwerkkundig inzicht zelf uit hout maken.
Technische gegevens
| Merk | Minka |
|---|---|
| Serie | Minka T24 TRADITION |
| Verdiepingshoogte | tot 280 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 13,5 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Hout |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | Standaard |
| Trapuitvoering | 3-delig |
| U-waarde | 1,2 W/(m²K) |
| Type | Zolderluik |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100100032a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Minka Holz- und Metallverarbeitungs GmbH Flurgasse 6 AT-8642 St. Lorenzen im Mürztal office@minka.at |
Leveringsomvang
- Minka vlizotrap TRADITION U-waarde 1,2 zolderluik