Minka Vlizotrap STEEL Zolderluik
in verschillende maten verkrijgbaar, Art.-Nr.: 100228430a Beschrijving
1 / 1
Productinformatie
Beschrijving
Minka Vlizotrap STEEL Zolderluik Online kopen tegen een voordelige prijs
De vlizotrap STEEL van Minka is een geïsoleerde vlizotrap met stalen trappenset. Deze kan worden ingebouwd voor kamerhoogtes tot 280 cm.
De volgens DIN EN 14975:2007 geprüfte zolderluik heeft een aan beide zijden witte, 33 mm sterke geïsoleerde deksel.
De isolatiedeksel is voorzien van een naadloze ringsdomafdichting voor betere isolatie. De voeringsbox is evenals de isolatiedeksel aan beide zijden wit uit hoogwaardig MDF, waardoor deze optisch onopvallend in het plafond past. Het bijzonder sterke, poedergelakte stalen trappenset kan tot maximaal 150 kg worden belast.
- Isolatiedeksel met 33 mm sterkte
- naadloze ringsdomafdichting
- geprüft volgens DIN EN 14975:2007
- u-waarde: 1,1 m²K
- deksel aan beide zijden wit
- voeringsbox aan beide zijden wit uit hoogwaardig MDF
- sterke poedergelakte stalen trappenset
- stalen veiligheidsleuning standaard
- trapschoenen standaard
- tot maximaal 150 kg belastbaar
| Ruwe bouwmaat | Voeringsboxmaat | Uitklapruimte | Kamerhoogte |
|---|---|---|---|
| 120/60 cm | 119/59/13 cm | 55 cm | tot 280 cm |
| 120/70 cm | 119/69/13 cm | 55 cm | tot 280 cm |
Houd er alstublieft rekening mee dat de afwerkingslijst niet onderdeel van de leveringsomvang is. Deze kunt u apart bestellen.
Technische gegevens
| Merk | Minka |
|---|---|
| Serie | Minka STEEL |
| Verdiepingshoogte | tot 280 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 13,5 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal Leuning | Staal |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | Standaard |
| Trapuitvoering | eendelig |
| U-waarde | 1,1 W/(m²K) |
| Type | Zolderluik |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100228430a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Minka Holz- und Metallverarbeitungs GmbH Flurgasse 6 AT-8642 St. Lorenzen im Mürztal office@minka.at |
Leveringsomvang
- STEEL-vlizotrap met stalen trappenset
- stalen veiligheid handleuning
- trapschoenen