Minka vlizotrap Polar Extrem, U-waarde 0,59 zolderluik
geïsoleerd, Art.-Nr.: 100100005a Beschrijving
Productinformatie
Minka vlizotrap Polar Extrem, U-waarde 0,59 zolderluik Online kopen tegen een voordelige prijs
Een vlizotrap is een klassieke bijzondere trap die voor occasioneel gebruik naar de zolder wordt gebruikt. Desondanks zijn de eisen aan een vlizotrap tegenwoordig enorm. Het moet niet alleen een veilige betreding en gemakkelijk gebruik garanderen, maar ook voorkomen dat waardevolle energie verloren gaat. Met de hooggeïsoleerde vlizotrap Polar Extrem van Minka treft men in elk geval de juiste keuze. De volgens DIN EN 14975:2007 getest vlizotrap heeft een top U-waarde van 0,59 W/m²K. Met een aanvullend geïnstalleerde ISO-bovenkap bereikt deze zelfs 0,37 W/m²K. De geïsoleerde vlizotrap heeft een 87 mm sterke isolatie en voldoet aan de luchtdichtheidsklasse 4.
Maar niet alleen als het gaat om isolatie is de Polar Extrem uitstekend. Met het 2-punts draaislot kan de vlizotrap gemakkelijk gesloten worden. De 27 mm sterke treden, de standaard veiligheidsleuning en de trapschoenen zorgen voor de nodige veiligheid van de vlizotrap, die maximaal 150 kg belast kan worden. De aan beide zijden witte deksel, evenals de naadloze rondomafdichting zorgen ervoor dat de vlizotrap onopvallend in het plafond past.
- 87 mm deckeldikte
- getest volgens DIN EN 14975:2007 getest U-waarde 0,59 W/m²K
- getest U-waarde met ISO-bovenkap 0,37 W/m²K
- Luchtdichtheidsklasse 4
- Deksel aan beide zijden wit (RAL-kleurtoon 9016)
- naadloze rondomafdichting
- 70° stijgingshoek
- 27 mm sterke treden
- 27 mm sterke massief houten futterkasten
- incl. Stalen veiligheidsleuning bij bijna alle maten en trapschoenen
- maximaal 150 kg draagkracht
De stalen veiligheidsleuning is niet bij de maat 114 x 55 cm in de leveringsomvang inbegrepen.
| Ruwbouwmaat | Futterkasten maat | Uitklapruimte | Ruimtehoogte |
|---|---|---|---|
| 114/55 cm | 113/54/13 cm | 65 cm | tot 275 cm |
| 114/70 cm | 113/69/13 cm | 65 cm | tot 275 cm |
| 120/60 cm | 119/59/13 cm | 55 cm | tot 280 cm |
| 120/70 cm | 119/69/13 cm | 55 cm | tot 280 cm |
| 130/70 cm | 129/69/13 cm | 45 cm | tot 280 cm |
| 140/70 cm | 139/69/13 cm | 35 cm | tot 280 cm |
Gelieve op te merken dat de bekleding niet onderdeel is van de leveringsomvang. Deze kunt u afzonderlijk bestellen, of met wat handvaardigheid zelf uit hout vervaardigen.
| Merk | Minka |
|---|---|
| Serie | Minka T24 Polar Extrem |
| Verdiepingshoogte | tot 280 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 13 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Hout |
| Materiaal Leuning | Staal |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | Standaard |
| Trapuitvoering | 3-delig |
| U-waarde | 0,59 W/(m²K) |
| Klimaatklasse | niet getest |
| Type | Zolderluik |
| Gewicht | 33,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100100005a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Minka Holz- und Metallverarbeitungs GmbH Flurgasse 6 AT-8642 St. Lorenzen im Mürztal office@minka.at |
- Minka vlizotrap Polar Extrem, U-waarde 0,59
- Stalen veiligheidshandleuning (niet inbegrepen bij 114x55 cm)
- Traptreden