Minka Vlizotrap ARCTIC FIRE U-waarde 0,21 zolderluik
brandwererend, Art.-Nr.: 100100036a Beschrijving
Productinformatie
Minka Vlizotrap ARCTIC FIRE U-waarde 0,21 zolderluik Online kopen tegen een voordelige prijs
De vlizotrap Artic Fire van Minka biedt niet alleen veilige toegang tot de zolder. Deze is ook brandwerend volgens EI230 getest en bereikt daarmee een brandweerstandswaarde van 30 minuten (F30). Bovendien heeft de Minka vlizotrap een extreem sterke dekkisolatie van 160 mm en voorkomt zo dat waardevolle energie via de zolder verloren gaat. De U-waarde zonder bovendeksel bereikt een topwaarde van 0,21 W/m²K. Wordt daarnaast het passende ISO-bovendeksel geïnstalleerd, dan verbetert de U-waarde tot 0,14 W/m²K.
Het drievoudige afdichtingssysteem, de thermische scheiding van stalen kozijn en voeringsbox, alsmede de luchtdichtheidsklasse 4 zijn verdere pluspunten van de Arctic Fire. Ook qua uiterlijk overtuigt de brandwerende, zeer goed geïsoleerde vlizotrap.
De nieuw ontwikkelde designonderdeksel met zijn voegloze onderzijde past harmonisch in het plafond zonder storende voegen of aanvullende luikbekleding. Maar niet alleen isolatie en brandbeveiliging zijn voor Minka belangrijke factoren bij de ontwikkeling van vlizottrappen. Ook veiligheid speelt een grote rol. De Arctic Fire is daarom standaard uitgerust met een stalen veiligheidshandgreep en trapschoenen.
- U-waarde met ISO-bovendeksel 0,14 W/m²K, zonder bovendeksel 0,21 W/m²K
- extreme dekkeisolatiedikkte van 160 mm
- luchtdichtheidsklasse 4
- brandwerend EI30 volgens ÖNORM EN 1363 (komt overeen met F30)
- drievoudige afdichtingssysteem
- thermische scheiding van stalen kozijn en voeringsbox
- 18 mm sterke voeringsbox, hoogte 45,5 cm
- stijgingshoek 70°
- robuust, poedergecoat stalen trappenset
- voegloze onderzijde
- stalen veiligheidshandgreep en trapschoenen standaard
| Ruwbouwmaat | Voeringsboxmaat | Uitklapruimte | Plafondhoogte |
|---|---|---|---|
| 110/70 cm | 109/69/45,5 cm | 65 cm | tot 265 cm |
| 120/60 cm | 119/59/45,5 cm | 58 cm | tot 275 cm |
| 120/70 cm | 119/69/45,5 cm | 58 cm | tot 275 cm |
| 130/70 cm | 129/69/45,5 cm | 48 cm | tot 275 cm |
| 140/70 cm | 139/69/45,5 cm | 38 cm | tot 275 cm |
Houd er alstublieft rekening mee dat de bekleidingslijst niet in de levering is inbegrepen. U kunt deze afzonderlijk bestellen of met wat handige vaardigheden zelf uit hout maken.
| Merk | Minka |
|---|---|
| Serie | Minka Artic |
| Verdiepingshoogte | tot 265 cm, tot 275 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 45,5 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal Leuning | Staal |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Variant | Standaard |
| Ausführung | Brandbeveiliging |
| Trapuitvoering | 3-delig |
| U-waarde | 0,21 W/(m²K) |
| Klimaatklasse | niet getest |
| Type | Zolderluik |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100100036a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Minka Holz- und Metallverarbeitungs GmbH Flurgasse 6 AT-8642 St. Lorenzen im Mürztal office@minka.at |
- Minka vlizotrap ARCTIC FIRE U-waarde 0,21
- Stalen veiligheidshandleuning
- Traptreden