Minka Schuifelladder ELEGANCE Vlizotrap
in verschillende maten verkrijgbaar, Art.-Nr.: 100100097a Beschrijving
Productinformatie
Minka Schuifelladder ELEGANCE Vlizotrap Online kopen tegen een voordelige prijs
De schuifelladder Elegance van Minka is een geïsoleerde zolderluik met een robuust staalscherenpakket. Deze kan voor raamhoogten tot 300 cm worden ingebouwd. De volgens DIN EN 14975:2007 getest zolderluik heeft een aan beide zijden witte, 33 mm dikke geïsoleerde deksel.
De isolatiedeksel is voorzien van een naadloze rondomafdichting voor betere isolatie. De futterkast is net als de isolatiedeksel aan beide zijden wit, waardoor deze zich optisch onopvallend in het plafond voegt. Het bijzonder sterke, poedergelakte staalscherenpakket kan tot max. 150 kg worden belast. Let op het basismaatje voor de benodigde ruimte.
- Isolatiedeksel met 33 mm dikte
- naadloze rondomafdichting
- getest volgens DIN EN 14975:2007
- deksel aan beide zijden wit
- futterkast aan beide zijden wit uit hoogwaardig MDF
- robuust poedergelakt scherenpakket
- 65° - 72° stijgingsgraad
- tot max. 150 kg belastbaar
| Ruwmaatvoering | Futterkastmaat | Uitklaapruimte | Raamhoogte | Basismaatje |
|---|---|---|---|---|
| 90/60 cm | 89/59/13 cm | 75 cm | tot 300 cm | 120 cm |
| 90/70 cm | 89/69/13 cm | 75 cm | tot 300 cm | 120 cm |
| 120/60 cm | 119/59/13 cm | 45 cm | tot 300 cm | 120 cm |
| 120/70 cm | 119/69/13 cm | 45 cm | tot 300 cm | 120 cm |
Let op dat de bekleidingslijst niet onderdeel van de levering is. Deze kunt u afzonderlijk bestellen, of met wat handvaardigheid zelf uit hout maken.
| Merk | Minka |
|---|---|
| Serie | Minka T24 ELEGANCE |
| Verdiepingshoogte | tot 300 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 13,5 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Metaal |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | Standaard |
| Trapuitvoering | eendelig |
| U-waarde | 1,2 W/(m²K) |
| Klimaatklasse | niet getest |
| Type | Schuifelladder |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100100097a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Minka Holz- und Metallverarbeitungs GmbH Flurgasse 6 AT-8642 St. Lorenzen im Mürztal office@minka.at |
- Minka Schuifelladder ELEGANCE Vlizotrap