Productinformatie
MEA Lichtschacht MULTINORM Diepte 70 cm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het MEA lichtschacht MULTINORM zorgt voor veel lucht en licht in kelderruimten. Het vormvaste en weerbestendig schachtlichaam uit glasvezelversterkt duroplast heeft in vergelijking met conventionele kunststoffen het voordeel dat het bestand is tegen schadelijke milieuinvloeden en chemicaliën. Het is bovendien makkelijk schoon te maken, heeft een lange levensduur en kan zowel voor nieuwbouw als renovaties worden gebruikt.
Maar niet alleen de verschillende toepassingsgebieden van de MULTINORM lichtschacht pleiten voor de keuze van MEA. Want dankzij het MEA-bouwsysteemprincipe en de vele accessoires zijn de lichtschachtlichamen niet alleen kinderleicht te monteren, maar kunnen zij, afhankelijk van de keuze van het roosterrooster, onmiddellijk met de auto worden bereden. Hierbij staan drie verschillende designs ter keuze.
De lichtschacht MULTINORM kan met de optioneel te bestellen universele bevestigingsset op alle wandtypen zoals bijvoorbeeld beton of metselwerk snel en eenvoudig worden bevestigd. De geringe boortiepes vereenvoudigen de bevestiging en besparen zo waardevolle tijd. Afhankelijk van de bouwkundige vereisten kunnen 1 opzet probleemloos op elkaar worden geplaatst. Daarbij dient slechts te worden opgemerkt dat per lichtschacht-opzet in elke vrije rostersteun voor de stabilisering een verstijvingsraam moet worden geplaatst. Dit kan eenvoudig via het accessoireveld worden gekozen. Bij de bevestiging van deze grote lichtschacht dient te worden opgemerkt dat hier voor 2 bevestigingssets nodig zijn.
Productvoordelen:
- hoge lichtinval
- afhankelijk van de keuze van het roosterrooster beloopbaar en berijdbaar
- vormvast
- eenvoudige montage
- weerbestendig
- gemakkelijk schoon te maken
- optioneel accessoire
| Merk | MEA |
|---|---|
| Serie | MEA MULTINORM |
| Type | Lichtkoker |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1000 mm, 1250 mm, 1500 mm, 2000 mm |
| hoogte | 1000 mm, 1500 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100127297a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
MEA Bautechnik GmbH Geschäftsbereich MEA Bausysteme Sudetenstr. 1 86551 Aichach info@mea-group.com |
- Lichtkoker zonder rooster