MEA Lichtschacht MULTINORM Compleet-set Maas 30/30
incl. lichtschachtrooster maas 30/30, verschillende maten kiesbaar, Art.-Nr.: 100452863a Beschrijving
1 / 5
Productinformatie
Beschrijving
MEA Lichtschacht MULTINORM Compleet-set Maas 30/30 Online kopen tegen een voordelige prijs
Met het MEA Lichtschacht MULTINORM Compleet-set Mazen 30/30 brengt u veel lucht en licht in de kelderruimten. De lichtschacht laat zich eenvoudig en snel monteren en kan zowel voor nieuwbouw als voor renovaties worden gebruikt.
In dit compleet-set is inbegrepen:- Lichtschacht
- Lichtschachtrooster Mazen 30/30
- Bevestigingsset
- Universele lichtschacht
- versterkte lichtschacht
- drukwaterdichte lichtschacht
- eenvoudige, snelle en veilige montage
- drukwaterdicht monteerbaar
- stabiele en betrouwbare constructie voor nieuwbouw of bestaand
- thermischbrugvrij monteerbaar met een montage-isolatieplaat meafix
- weerbestendig
- gemakkelijk schoon te maken
- PKW-berijdbaar
| Lichtschacht nominale maat (B x H x D) in mm |
Lichtschacht werkelijke maat (B x H x D) in mm |
|---|---|
| 800x600x400 | 962x640x440 |
| 800x1000x400 | 962x1037x440 |
| 1000x600x400 | 1142x640x440 |
| 1000x1000x400 | 1142x1022x440 |
| 1000x1000x600 | 1142x1037x615 |
| 1000x1300x400 | 1142x1322x440 |
| 1250x1000x400 | 1442x1040x440 |
| 1250x1000x600 | 1442x1040x615 |
| 1250x1300x600 | 1440x1325x615 |
| 1500x1200x600 | 1692x1240x617 |
Technische gegevens
| Merk | MEA |
|---|---|
| Serie | MEA MULTINORM 3-IN-1 |
| Leveringsomvang | Set |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 800 mm, 1000 mm, 1250 mm, 1500 mm |
| hoogte | 1300 mm, 600 mm, 1000 mm, 1200 mm |
| Diepte | 400 mm, 600 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maaswijdte 30/30 beloopbaar |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| Art.-Nr.: | 100452863a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
MEA Bautechnik GmbH Geschäftsbereich MEA Bausysteme Sudetenstr. 1 86551 Aichach info@mea-group.com |
Leveringsomvang
- Lichtschacht
- Lichtschachtrooster Masche 30/30
- Bevestigingsset