MEA lichtschacht MEAMAX compleet set maas 30/10
incl. rooster 30/10 en bevestigingsset, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100452848a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
Setprijs
246
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
MEA lichtschacht MEAMAX compleet set maas 30/10 Online kopen tegen een voordelige prijs
Met het MEA Lichtschacht MEAMAX Compleet-set kiest u voor een bijzonder flexibele lichtkoker.
De lichte, stabiele en weerbestendige lichtkoker is tot 250 mm in hoogte verstelbaar en kan ook achteraf nog zonder te boren fijnafgesteld worden. Hiervoor worden de bevestigingsschroeven losgemaakt, de lichtkoker in hoogte aangepast en vervolgens met het klemstuk opnieuw vastgezet.
Mocht de 250 mm hoogteverlengingsstuk niet voldoende zijn, kan de lichtschacht ook nog met drie verdere tussenonderdelen om elk 350 mm verder verhoogd worden.
Productvoordelen:
- Compleet-set inclusief rooster en bevestigingsset
- eenvoudige montage
- tot max. 250 mm hoogte verstelbaar
- met 3 tussenonderdelen aanvullend in hoogte verstelbaar
- Weerbestendig en gemakkelijk schoon te maken
De buitenmaten wijken af, let absoluut op het technische gegevensblad en de tabel.
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtkoker.
| Lichtschacht Nominale maat (B x H x D) in mm |
Lichtschacht Werkelijke maat (B x H x D) in mm |
|---|---|
| 800x600-850x400 | 972x600-850x430 |
| 1000x850-1000x400 | 1172x850-1000x460 |
| 1000x1000-1250x400 | 1172x1000-1250x460 |
| 1000x1250-1500x400 | 1172x1250-1500x460 |
| 1250x1000-1250x400 | 1422x1000-1250x460 |
Technische gegevens
| Merk | MEA |
|---|---|
| Serie | MEA MEAMAX |
| Leveringsomvang | Set |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 800 mm, 1000 mm, 1250 mm |
| hoogte | 1250 mm, 850 mm, 1000 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/10 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| Art.-Nr.: | 100452848a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
MEA Bautechnik GmbH Geschäftsbereich MEA Bausysteme Sudetenstr. 1 86551 Aichach info@mea-group.com |
Leveringsomvang
- Lichtkoker
- Rooster 31/10
- Bevestigingsset