MEA Lichtschacht MEAMAX 1250x1000-1250 mm
Diepte lichtkoker: 400 mm, Art.-Nr.: 100127214 Beschrijving
Productinformatie
MEA Lichtschacht MEAMAX 1250x1000-1250 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Van een lichtschacht worden de verschillende soorten eisen gesteld. De belangrijkste is allereerst het voorzien van dieper gelegen kelderruimten van voldoende licht en lucht. Maar daarnaast zijn er nog meer factoren om in aanmerking te nemen, die zich soms pas tijdens de bouwfase ontvouwen. Welke bouwhoogte is vereist, moet de lichtschacht met de auto bereden worden of is zelfs een waterdichte montage nodig.
Het MEAMAX lichtschachtlichaam kan al dat alles. Met de keuze van de juiste accessoires wordt het waterdicht, voertuigbereden en kan bovendien in hoogte worden versteld.
In principe is MEAMAX voorzien van een ingebouwde, in hoogte verstelbare opzet, die
tot maximaal 250 mm in hoogte kan worden versteld, en dat zelfs nog achteraf na de montage. Als namelijk een fijnafstelling nodig is, worden de bevestigingsschroeven losgemaakt en wordt het lichtschachtlichaam met de klemset opnieuw vastgezet, allemaal zonder boren, dat bespaart kostbare tijd. Als een verdere hoogteverandering nodig is, kan de lichtschacht met 3 tussenelementeN van elk 350 mm aanvullend verhoogd worden.
Dus bent u met de keuze van een MEAMAX lichtschachtlichaam voor alle toepassingen goed uitgerust.
- tot max. 250 mm in hoogte verstelbaar
- met 3 tussenelementén aanvullend in hoogte verstelbaar
- afhankelijk van de keuze van het afdekkingsrooster beloopbaar en bereden
- waterdichte montage mogelijk
- montage op randafwerking mogelijk
- vormstaliel
- eenvoudige montage
- gemakkelijk schoon te maken
- optionele accessoires
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de muur tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale maat (BxHxD) in mm |
Lichtschacht werkelijke maat (BxHxD) in mm |
|---|---|
| 1250x1000-1250x400 | 1422x 1000-1250x430 |
| Merk | MEA |
|---|---|
| Serie | MEA MEAMAX |
| Type | Lichtkoker |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1250 mm |
| hoogte | 1250 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | 16,60 |
| HAN | 10878615 |
| Art.-Nr.: | 100127214 |
| EAN: | 4001990014943 |
| Productveiligheidsverordening |
MEA Bautechnik GmbH Geschäftsbereich MEA Bausysteme Sudetenstr. 1 86551 Aichach info@mea-group.com |
- MEA Lichtschacht MEAMAX 1250x1000-1250 mm