MEA Lichtkoker opzetstuk MULTINORM
verschillende maten naar keuze, Art.-Nr.: 100127283a Beschrijving
Productinformatie
MEA Lichtkoker opzetstuk MULTINORM Online kopen tegen een voordelige prijs
De MEA MULTINORM lichtschacht opzetstukken voor de MEA MULTINORM en de MEA MULTINORM 3-in-1 lichtschachten maken onderdeel uit van het MEA bouwsysteemprincipe. Telkens wanneer aan een lichtschacht een hoogteverlengingsstuk nodig is, wordt een passend lichtschacht opzetstuk gebruikt. Het lichtschacht opzetstuk wordt eenvoudig over het lichaam van de MEA MULTINORM lichtschacht geschoven en met een MEA bevestigingsset bevestigd. Afhankelijk van het model kan de nuttige hoogte van het lichtschacht opzetstuk variabel ingesteld worden van 80-330 mm of van 100-520 mm.
Op de lichtschachten MEA MULTINORM 3-in-1 met een breedte van 800 mm tot 1250 mm en een diepte van 400 mm tot 600 mm kunnen maximaal tot 5 opzetstukken boven elkaar gebruikt worden.
Let alstublieft op dat op de MEA MULTINORM lichtschachten met een breedte van 1500 mm en een diepte van 600 mm en 700 mm maximaal één lichtschacht opzetstuk geplaatst mag worden, om de stabiliteit van het systeem niet te beïnvloeden!
Daarnaast is het van belang, dat voor de montage van de lichtschacht opzetstukken per lichtschacht opzetstuk één verstijvingsframe nodig is om de stabiliteit te garanderen. Het verstijvingsframe wordt in het onderliggende element gelegd om de nodige stabiliteit te creëren. De bevestiging van de lichtschacht opzetstukken gebeurt snel en veilig met de MEA lichtschacht bevestiging, die net als het verstijvingsframe via het toebehoren hier in de winkel kan worden besteld. Wanneer u afdekkingsrooster hefbeveiliging gebruikt om de lichtschacht tegen ongeautoriseerde opening of inbrekers te beschermen, is het raadzaam de MEA beveiligingskettingen voor lichtschacht roosters te gebruiken om de hefbeveiliging van het rooster te verlengen. Ook deze zijn bij ons verkrijgbaar.
Bij een hoogteverlengingsstuk wordt het rooster altijd in het laatste element gelegd. Dit is in 3 verschillende designs beschikbaar en kan afhankelijk van het systeem en de belasting in de begaanbare of berijd bare uitvoering worden gekozen.
Belangrijk: MEA MULTINORM lichtschacht opzetstukken zijn alleen compatibel met MEA MULTINORM lichtschachten en passen alleen op de bijbehorende grootte van de lichtschacht.
Productdetails
- licht, stabiel en duurzaam
- eenvoudige hoogteverlengingsstuk
- hoogteverstelbaarheid van 80-330 mm en 80-520 mm
- afhankelijk van het model 1 tot 5 opzetstukken bruikbaar
- eenvoudige montage
| Artikelnummer | Lichtschacht-breedte | Lichtschacht-diepte | Nuttige hoogte per opzetstuk | Maximaal aantal opzetstukken |
|---|---|---|---|---|
| 100127283 | 800 mm | 400 mm | 80-330 mm | 5 |
| 100127296 | 1000 mm | 400 mm | 80-330 mm | 5 |
| 100127234 | 1250 mm | 400 mm | 80-330 mm | 5 |
| 100127298 | 1000 mm | 600 mm | 80-330 mm | 5 |
| 100127236 | 1250 mm | 600 mm | 80-330 mm | 5 |
| 100127257 | 1500 mm | 600 mm | 80-330 mm | 1 |
| 100127302 | 1000 mm | 700 mm | 80-330 mm | 5 |
| 100127228 | 1250 mm | 700 mm | 80-330 mm | 5 |
| 100127248 | 1500 mm | 700 mm | 100-520 mm | 1 |
| Merk | MEA |
|---|---|
| Serie | MEA MULTINORM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Opzet |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's |
| Breedte | 800 mm, 1000 mm, 1250 mm, 1500 mm |
| hoogte | 350 mm, 540 mm |
| Diepte | 400 mm, 600 mm, 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 4,90 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100127283a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
MEA Bautechnik GmbH Geschäftsbereich MEA Bausysteme Sudetenstr. 1 86551 Aichach info@mea-group.com |
- MEA Lichtkoker opzetstuk MULTINORM