KESSEL Vloerafvoer De Ultraflache 54 DN 50 Designrooster
werksfabriek aangebrachte dichtkraag, verschillende varianten, Art.-Nr.: 100306099a Beschrijving
1 / 3
Productinformatie
Beschrijving
KESSEL Vloerafvoer De Ultraflache 54 DN 50 Designrooster Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vloerafvoer De Ultraflache 54 DN 50 van KESSEL is een compleet-set voor vloerputafwatering in natte ruimten. Het set bestaat uit het basislichaam De Ultraflache 54 met zijdelingse afvoer en telescopisch opzet-stuk met geurverzegeling en het 120x120 mm designrooster uit V2A roestvrijstaal.
De Ultraflache is de meest vlakke badafvoer van KESSEL. Door zijn geringe minimale inbouwhoogte van 69 mm is De Ultraflache 54 bepaald geschikt voor drempelvrij bouwen bij renovaties, maar kan natuurlijk ook voor nieuwbouwprojecten worden gebruikt. De Ultraflache 54 is met een in de fabriek aangebrachte dichtkraag uitgerust.
- Vloerafvoer DN 50
- Afsperringswaterhoogte 22 mm
- Afvoercapaciteit max. 0,8 l/s
- Materiaal kunststof
- verwijderbare geurverzegeling
- Designrooster uit V2A roestvrijstaal
- Antislipklasse R9
| Artikelnummer | Vergrendeling | Hoogteverstelbaarheid | Megastop |
|---|---|---|---|
| 100306099 | niet vergrendeld | 63-116 mm | nee |
| 100306100 | Lock & Lift | 70-121 mm | nee |
| 100306101 | Lock & Lift | 70-121 mm | ja |
Technische gegevens
| Merk | KESSEL |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| Variant | zonder Lock & Lift, met Lock & Lift, met Lock & Lift en Megastop |
| Vormafkoving | hoekige afdekking |
| Afvoerdiameter | DN 50 |
| Afvoerrichting | horizontale afvoer |
| Designrooster | Designrooster put |
| Materiaal afdekking | Roestvrijstaal |
| Afsluithoogte | 22 mm |
| Inbouwhoogte | ab 63 mm |
| Lengte | 246 mm |
| Breedte | 200 mm |
| hoogte | 54 mm |
| Serie | KESSEL Der Ultraflache |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100306099a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
KESSEL SE + Co. KG Bahnhofstr. 31 85101 Lenting info@kessel.de |
Leveringsomvang
- KESSEL Vloerafvoer De Ultraflache 54 DN 50 Designrooster