KESSEL Vloerafvoer De Ultraflache 54 DN 40 Designrooster
werksfabriek aangebrachte dichtkraag, verschillende varianten, Art.-Nr.: 100306096a Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
Setprijs
150
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
KESSEL Vloerafvoer De Ultraflache 54 DN 40 Designrooster Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vloerafvoer Der Ultraflache 54 van KESSEL is een compleet set voor vloerafwatering in natte ruimten. De set bestaat uit het basislichaam Der Ultraflache 54 met zijdelingse afvoer en telescopisch opzet-stuk met geurverzegeling en het 120x120 mm designrooster uit V2A roestvrij staal.
Der Ultraflache is de vlakste badafvoer van KESSEL. Door zijn geringe minimale inbouwhoogte van 69 mm is Der Ultraflache 54 volstrekt geschikt voor toegankelijk bouwen in het kader van renovaties, maar kan uiteraard ook voor nieuwbouw gebruikt worden. Der Ultraflache 54 is voorzien van een in de fabriek aangebrachte dichtkraag.
- Vloerafvoer DN 40
- Afsluiting waterhoogte 22 mm
- Afvoercapaciteit max. 0,8 l/s
- Materiaal kunststof
- uitneembare geurverzegeling
- Designrooster uit V2A roestvrij staal
- Antislipklasse R9
| Artikelnummer | Verriegeling | Hoogteverstelbaarheid | Megastop |
|---|---|---|---|
| 100306099 | onvergrendeld | 63-116 mm | nee |
| 100306100 | Lock & Lift | 95-145 mm | nee |
| 100306101 | Lock & Lift | 95-145 mm | ja |
Technische gegevens
| Merk | KESSEL |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| Afvoerdiameter | DN 40 |
| Afvoerrichting | horizontale afvoer |
| Designrooster | Designrooster put |
| Materiaal afdekking | Roestvrijstaal |
| Afsluithoogte | 22 mm, 10 mm |
| Inbouwhoogte | ab 63 mm |
| Lengte | 246 mm |
| Breedte | 200 mm |
| hoogte | 54 mm |
| Serie | KESSEL Der Ultraflache |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100306096a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
KESSEL SE + Co. KG Bahnhofstr. 31 85101 Lenting info@kessel.de |
Leveringsomvang
- KESSEL Vloerafvoer De Ultraflache 54 DN 40 Designrooster