Karibu Woodfeeling tuinhuis Mattrup Terragrau tuinhuis
Afmeting (BxD) 427x274 cm, Scandinavische spar, wanddikte 28 mm, Art.-Nr.: 100209951 Beschrijving
1 / 12
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2774
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Karibu Woodfeeling tuinhuis Mattrup Terragrau tuinhuis Online kopen tegen een voordelige prijs
Het WOODFeeling tuinhuis Mattrup Terragrau is verkrijgbaar in de afmeting (BxD) 424x274 cm.
De wanden bestaan uit 28 mm sterke en natuurlijke planken van Noord-Europese spar.
De montage gebeurt in het praktische steek- en schroefesysteem, waarbij individuele profielhouten op een basisgeraamte worden gemonteerd.
| Afmeting | Dakoppervlak | Benodigd dakbedekkingsmateriaal |
|---|---|---|
| 424x274 cm | 13,5 m² | 4 rollen |
Technische gegevens
| Merk | Karibu |
|---|---|
| houtsoort | Spar |
| Stijl | Modern |
| Ausführung | 2 kamers |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 420 cm |
| Sokkeldiepte | 270 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 456 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 303 cm |
| Zijwandhoogte | 210 cm |
| Nokhoogte | 230 cm |
| Wanddikte | 28 mm |
| omsloten ruimte | 19,10 m³ |
| Binnenvlak | 11,3 m² |
| Aanbouw | zijuitbouw |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Lessenaarsdak |
| Dakhelling | 3° |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Bouwwijze | Steeksysteem |
| Deurtype | Enkele deur, Dubbele deur |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 81,5x175 cm, 140x173 cm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Terragrau |
| Type | Tuinhuisje |
| Gewicht | 720,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 83141 |
| Art.-Nr.: | 100209951 |
| EAN: | 4010090831411 |
| Productveiligheidsverordening |
Woodfeeling GmbH Eduard-Suling-Str. 17 28217 Bremen info@woodfeeling.de |
Leveringsomvang
- Karibu Woodfeeling tuinhuis Mattrup Terragrau tuinhuis