Karibu vatsauna 3 onbehandeld
verschillende varianten, gemaakt van 38 mm massief noordelijk sparrenhout, Art.-Nr.: 100570392a Beschrijving
Productinformatie
Karibu vatsauna 3 onbehandeld Online kopen tegen een voordelige prijs
Vatsauna 3 natuurwerkend – traditionele tuinsauna uit noordse fijnspar
De Vatsauna 3 natuurwerkend biedt een echt saunabeleving in uw eigen tuin. Vervaardigd uit hoogwaardig, natuurwerkend noordse fijnspar overtuigt zij door duurzame kwaliteit en rustieke charme. De doordachte steek-schroef-constructie maakt eenvoudige montage mogelijk. Met 4 banken uit espenhout, frontingang en massieve houten vloer is deze vatsauna ideaal voor ontspannende saunagangen in de buitenlucht.
Productvoordelen:
- Uit hoogwaardig, natuurwerkend noordse fijnspar
- Drukgeïmpregneerde onderconstructie voor stabiele basis
- DIY-bouwkit met passende profielplanken
- Geschikt voor 4 personen
Technische gegevens:
- Afmetingen (L × B): ca. 240 × 250 cm
- Wanddikte: 38 mm
- Grondoppervlak: ca. 8,6 m²
- Ruimtevolume: ca. 14,5 m³
- Ingang: Frontingang
- Banken: 4 stuks, diepte elk 550 mm, materiaal: esp
- Dakfoliebenodigheid: 8 rollen (niet inbegrepen)
Beschrijving van de afzonderlijke varianten
Karibu Vatsauna 3 natuurwerkend zonder oven
Deze variant wordt zonder saunaoven en zonder regelaat geleverd. Dit is voor klanten die zelf willen bepalen welke oven of welk regelsysteem zij willen gebruiken. Hierdoor blijft de aankoopprijs lager en is de uitrusting flexibel. De buitenafmetingen en de bouwwijze uit 38 mm noordse fijnspar komen overeen met die van de andere varianten.
Karibu Vatsauna 3 SET natuurwerkend zonder oven met dakshingles
Deze uitvoering is technisch gebaseerd op het basis-model zonder oven, bevat echter daarnaast bitumendakshingles voor het dak. De shingles bieden betere weersbestendigheid en zorgen optisch voor een verzorgd uiterlijk. Deze is vooral geschikt voor kopers die direct een waterdichte dakafdekking wensen, maar de oven afzonderlijk willen aanschaffen.
Karibu Vatsauna 3 SET natuurwerkend met oven 9 kW externe regelaat
In deze variant is een 9 kW-saunaoven inbegrepen, waarvan de regelaat extern wordt gemonteerd (buiten de sauna). Dit houdt de binnenruimte vrij van apparaten en de temperatuur kan gemakkelijk van buiten worden geregeld. Ideaal wanneer comfort en bediening van buiten voorrang hebben.
Karibu Vatsauna 3 SET natuurwerkend met oven 9 kW Bio externe regelaat
De premium-variant combineert een 9 kW Bio-combioven met externe regelaat. Zo kunnen zowel klassieke als vochtige opgietsauna's (stoomsauna) worden gerealiseerd. Deze variant biedt de grootste functionaliteit en is gericht op veeleisende gebruikers die maximale flexibiliteit en comfort wensen.
| Merk | Karibu |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar |
| Sokkelmaatbreedte | 170 cm |
| Sokkeldiepte | 318 cm |
| Nokhoogte | 229 cm |
| Wanddikte | 38 mm |
| Binnenvlak | 8,60 m² |
| Grondoppervlak | 14,5 m² |
| vorm | afgerond |
| Dakvormen | Tongewelfd |
| Dakdikte | 38 mm |
| Bodemsoort | Massief houten vloer |
| Bouwwijze | Steek-schroef-systeem |
| Deurtype | Vollglaswerk |
| kleur | Natuurlijk |
| Type | Vatsauna |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Gebruiksaanwijzing 1
Gebruiksaanwijzing 2 Gebruiksaanwijzing 3 Gebruiksaanwijzing 4 Montagehandleiding |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100570392a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Woodfeeling GmbH Eduard-Suling-Str. 17 28217 Bremen info@woodfeeling.de |
- 1 x Karibu Vatsauna 3 - Bouwsysteem – natuurlijk
- 1 x Glazen deur - brons - Veiligheidsglas – Magnetische sluiting
- 2 x Saunabank - Esp – natuurlijk
- 1 x Ovenbescherming rooster – natuurlijk
- 1 x 9kW Saunaoven - incl. 18 kg Diabasstenen (alleen voor varianten met saunaoven)
- 1 x Beschermingskast
- incl. Houten vloer – natuurlijk
- incl. Onderconstructie – natuurlijk
- incl. Montagemateriaal