1 / 7
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
375
,
23
€
Productinformatie
Beschrijving
Karibu Sternenhimmel 40 vezels Online kopen tegen een voordelige prijs
Deze Karibus sterrenhemel zal u betoveren. Creëer prachtige stemmingsmomenten met dit geweldige plafondsaccessoire in uw sauna. Of verfrisend blauw, rustgevend groen of opwekkend geel - stel je naar hartje zin je eigen persoonlijk licht in. De 40 afzonderlijke glasvezels creëren zo een hemels welzijnsambiance. De inbedrijfstelling gebeurt via radiogestuurde bediening met start/stop-functie en een 230 voltaansluiting. Opmerking: De afstandsbediening mag niet in de saunacabine meegenomen worden.
Productvoordelen:- Veel instelbare kleuren
- Praktische afstandsbediening
- Eenvoudige montage
Technische gegevens
| Merk | Karibu |
|---|---|
| Type | Saunalamp |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 160 mm |
| hoogte | 110 mm |
| Gewicht | 1,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 56421 |
| Art.-Nr.: | 100417019 |
| EAN: | 4010090564210 |
| Productveiligheidsverordening |
Woodfeeling GmbH Eduard-Suling-Str. 17 28217 Bremen info@woodfeeling.de |
Leveringsomvang
- Karibu Sternenhimmel 40 vezels