Karibu Saunaofen 3,6 kW Plug&Play geïntegreerde besturing
inclusief 18 kg Diabassteenslag, Art.-Nr.: 100416984 Beschrijving
1 / 6
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
200
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Karibu Saunaofen 3,6 kW Plug&Play geïntegreerde besturing Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de Karibu Saunakachel 3,6 kW Plug&Play met geïntegreerde besturing bespaart u niet alleen energie, maar kiest u ook voor de modernste techniek, hoogwaardig materiaal en een aantrekkelijk design. De kachel wordt functioneel geleverd, zodat u hem gewoon alleen nog aan het stopcontact hoeft aan te sluiten. Dankzij de geïntegreerde besturing kunt u de kachel tijdens het saunabaden gemakkelijk bedienen.
Productvoordelen:- Hoogwaardig roestvrijstaal voor lange duurzaamheid
- Temperatuurbereik van 50 - 80 graden Celsius
- Praktische tijdschakelaar van 0 - 4 uur
- Met aansluitkabel
- Tot 6 m³ cabinegroottte
- Geen sterkstroomaansluiting nodig
Technische gegevens
| Merk | Karibu |
|---|---|
| Type | Saunakachel met stenen |
| Materiaal | Roestvast staal |
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 460 mm |
| hoogte | 460 mm |
| Gewicht | 28,20 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 71312 |
| Art.-Nr.: | 100416984 |
| EAN: | 4010090713120 |
| Productveiligheidsverordening |
Woodfeeling GmbH Eduard-Suling-Str. 17 28217 Bremen info@woodfeeling.de |
Leveringsomvang
- Karibu Saunaofen 3,6 kW Plug&Play geïntegreerde besturing