Karibu Pavillon Cordoba Sparset Houten paviljoen
289x289cm, inclusief zwarte dakshingles, drukgeïmpregneerd, Art.-Nr.: 100069125 Beschrijving
1 / 8
Productinformatie
Beschrijving
Karibu Pavillon Cordoba Sparset Houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Karibu Paviljoen Cordoba Sparset bestaat uit drukgeïmpregneerd naaldhout, dat een lange levensduur en betrouwbare bescherming tegen wind- en weerinvloeden garandeert. In de leveringsomvang van het paviljoen-sparset zijn rechthoekige zwarte dakshingles als dakbedekking inbegrepen. Om de palen statisch correct in de grond te verankeren heeft u H-paalankertjes nodig om in te beton.
| Grootte | Benodigd paalankertje | Benodigde dakbedekking |
|---|---|---|
| 289x289 cm | 4 Stuk | inbegrepen |
Technische gegevens
| Merk | Karibu |
|---|---|
| Serie | Karibu Cordoba |
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 289 cm |
| Sokkeldiepte | 289 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 357 cm |
| omsloten ruimte | 20,52 m³ |
| Nokhoogte | 199 cm |
| Dakbedekking | Bitumenasfalttegels |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paaldikte | 90x90 mm |
| kleur | Lichtbruin |
| Gewicht | 537,76 |
| HAN | 68820 |
| Art.-Nr.: | 100069125 |
| EAN: | 4010090688206 |
| Productveiligheidsverordening |
Woodfeeling GmbH Eduard-Suling-Str. 17 28217 Bremen info@woodfeeling.de |
Leveringsomvang
- Karibu Pavillon Cordoba Sparset Houten paviljoen