Karibu Paviljon Perida Sparset Houten paviljoen
429x289cm, incl. zwarte dakshingles, drukgeïmpregneerd, Art.-Nr.: 100069091 Beschrijving
1 / 8
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
1432
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Karibu Paviljon Perida Sparset Houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Karibu Paviljoen Perida Sparset bestaat uit drukgeïmpregneerd naaldhout, dat een lange levensduur en betrouwbare bescherming tegen wind en weerinvloeden garandeert. Het paviljoen-sparset bevat rechthoekige zwarte dakshingles als dakbedekking. Om de palen statisch correct in de grond te verankeren, hebt u H-paalankers nodig om in te storten.
| Maat | Benodigd aantal paalankers | Benodigd dakbedekkingsmateriaal |
|---|---|---|
| 429x289 cm | 6 stuks | inbegrepen |
Technische gegevens
| Merk | Karibu |
|---|---|
| Serie | Karibu Perida |
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 289 cm |
| Sokkeldiepte | 429 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 485 cm |
| omsloten ruimte | 31,2 m³ |
| Nokhoogte | 296 cm |
| Dakbedekking | Bitumenasfalttegels |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paaldikte | 90x90 mm |
| kleur | Lichtbruin |
| Gewicht | 642,20 |
| HAN | 68825 |
| Art.-Nr.: | 100069091 |
| EAN: | 4010090688251 |
| Productveiligheidsverordening |
Woodfeeling GmbH Eduard-Suling-Str. 17 28217 Bremen info@woodfeeling.de |
Leveringsomvang
- Karibu Paviljon Perida Sparset Houten paviljoen