Karibu Paviljoen Perida Houten paviljoen
Afmeting 429x289 cm, drukgeïmpregneerd, Art.-Nr.: 100069100 Beschrijving
1 / 8
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
1207
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Karibu Paviljoen Perida Houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Karibu Paviljoen Perida bestaat uit keteldrukvergrijsd naaldhout, dat een lange levensduur en betrouwbare bescherming tegen wind en weer biedt. Om het dak direct na montage tegen vocht te beschermen, ontvangt u bij het paviljoenbouwsysteem dakpapier in voldoende hoeveelheid. Voor duurzame bescherming tegen weersinvloeden zijn de Karibu bitumen dakshingles geschikt, die u via het toebehoren kunt meebestellen. Om de palen statisch correct in de grond te verankeren, hebt u H-paalankers nodig voor inbeton.
| Maat | Benodigde paalankers | Benodigde dakbedekking |
|---|---|---|
| 429x289 cm | 6 stuks | 8 pakken |
| 639x289 cm | 6 stuks | 11 pakken |
Technische gegevens
| Merk | Karibu |
|---|---|
| Serie | Karibu Perida |
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 289 cm |
| Sokkeldiepte | 429 cm, 639 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 485 cm, 695 cm |
| omsloten ruimte | 31,2 m³, 46,9 m³ |
| Nokhoogte | 296 cm |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paaldikte | 90x90 mm |
| kleur | Lichtbruin |
| Gewicht | 400,00 |
| HAN | 68230 |
| Art.-Nr.: | 100069100 |
| EAN: | 4010090682303 |
| Productveiligheidsverordening |
Woodfeeling GmbH Eduard-Suling-Str. 17 28217 Bremen info@woodfeeling.de |
Leveringsomvang
- Karibu Paviljoen Perida Houten paviljoen