Karibu Paviljoen Lissabon spaarset
235x208cm, inclusief zwarte dakshingles, onder druk geïmpregneerd, Art.-Nr.: 100069121 Beschrijving
1 / 8
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
678
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Karibu Paviljoen Lissabon spaarset Online kopen tegen een voordelige prijs
De Karibu Paviljoen Lissabon Sparset bestaat uit drukgeïmpregneerd naaldhout, dat een lange levensduur en betrouwbare bescherming tegen wind- en weerinvloeden garandeert. In de leveringsomvang van het paviljoen-sparset zijn rechthoekige zwarte dakshingles als dakbedekking inbegrepen. Voor een stabiele en statisch correcte verankering van uw palen raden wij de passende H-paalankertjes aan om in te betonneren - deze zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen.
| Grootte | Benodigde paalankertjes | Benodigde dakbedekking |
|---|---|---|
| 235x208 cm | 6 stuks | inbegrepen |
Technische gegevens
| Merk | Karibu |
|---|---|
| Serie | Karibu Lissabon |
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 359 cm |
| Sokkeldiepte | 706 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 758 cm |
| omsloten ruimte | 8,93 m³ |
| Nokhoogte | 280 cm |
| Dakbedekking | Bitumenasfalttegels |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paaldikte | 90x90 mm |
| kleur | Lichtbruin |
| Gewicht | 357,25 |
| HAN | 68811 |
| Art.-Nr.: | 100069121 |
| EAN: | 4010090688114 |
| Productveiligheidsverordening |
Woodfeeling GmbH Eduard-Suling-Str. 17 28217 Bremen info@woodfeeling.de |
Leveringsomvang
- 9x9 cm massief hout paal
- 16 mm dik spaanplaat
- bitumen dakshingles met zand
- inclusief montagemateriaal
- inclusief montagehandleiding