Karibu Paviljoen Cordoba Houten paviljoen
289x289cm, keteldruk geïmpregneerd, Art.-Nr.: 100069468 Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
946
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Karibu Paviljoen Cordoba Houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Karibu Paviljoen Cordoba bestaat uit hogedrukgeïmpregneerd naaldhout, dat een lange levensduur en betrouwbare bescherming tegen wind- en weerinvloeden garandeert. Zodat u het dak direct na montage tegen vochtigheid kunt beschermen, ontvangt u met de paviljoen-bouwset dakpapier in voldoende hoeveelheid. Voor duurzame bescherming tegen weersomstandigheden zijn de Karibu bitumen dakshingles geschikt, die u via de accessoires kunt bijbestellen. Om de palen statisch correct in de grond te verankeren, hebt u H-paalankerts voor inbeton nodig.
| Maat | Benodigde paalankerts | Benodigde dakbedekking |
|---|---|---|
| 289x289 cm | 4 stuks | 7 paketten |
Technische gegevens
| Merk | Karibu |
|---|---|
| Serie | Karibu Cordoba |
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 235 cm |
| Sokkeldiepte | 208 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 276 cm |
| omsloten ruimte | 20,52 m³ |
| Nokhoogte | 199 cm |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paaldikte | 90x90 mm |
| kleur | Lichtbruin |
| Gewicht | 323,96 |
| HAN | 28742 |
| Art.-Nr.: | 100069468 |
| EAN: | 4010090287423 |
| Productveiligheidsverordening |
Woodfeeling GmbH Eduard-Suling-Str. 17 28217 Bremen info@woodfeeling.de |
Leveringsomvang
- Karibu Paviljoen Cordoba Houten paviljoen