Karibu Houten Paviljoen Lissabon
235x208cm, keteldrukgeïmpregneerd, Art.-Nr.: 100069380 Beschrijving
1 / 8
Productinformatie
Beschrijving
Karibu Houten Paviljoen Lissabon Online kopen tegen een voordelige prijs
De Karibu Paviljoen Lissabon bestaat uit drukgeïmpregneerd naaldhout, dat een lange levensduur en betrouwbare bescherming tegen wind en weer biedt. Zodat u het dak direct na de montage tegen vocht kunt beschermen, ontvangt u bij de paviljoen-bouwset dakpapier in voldoende hoeveelheid. Voor duurzame bescherming tegen weersomstandigheden zijn de Karibu bitumendakshingles geschikt, die u via het toebehoren kunt meebeslissen. Om de palen statisch correct in de grond te verankeren, hebt u H-paalankertjes nodig om in te storten.
| Maat | Benodigde paalankertjes | Benodigde dakbedekking |
|---|---|---|
| 235x208 cm | 6 stuks | 5 pakken |
Technische gegevens
| Merk | Karibu |
|---|---|
| Serie | Karibu Lissabon |
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 235 cm |
| Sokkeldiepte | 208 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 260 cm |
| omsloten ruimte | 8,93 m³ |
| Nokhoogte | 280 cm |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paaldikte | 90x90 mm |
| kleur | Lichtbruin |
| Gewicht | 200,25 |
| HAN | 28744 |
| Art.-Nr.: | 100069380 |
| EAN: | 4010090287447 |
| Productveiligheidsverordening |
Woodfeeling GmbH Eduard-Suling-Str. 17 28217 Bremen info@woodfeeling.de |
Leveringsomvang
- Karibu Houten Paviljoen Lissabon