Karibu Enkelvoudige carport Classic afdak
verschillende maten, kesseldruckimprägniert, paaldikte 115x115mm, Art.-Nr.: 100068027a Beschrijving
Productinformatie
Karibu Enkelvoudige carport Classic afdak Online kopen tegen een voordelige prijs
De Karibu Einzelcarport Classic bestaat uit kesseldruk geïmpregneerd naaldhout en is verkrijgbaar in de afmetingen (BxD) 318x482 cm, 318x668 cm en 318x854 cm. Voor bestelling kunt u kiezen tussen een dakbedekking van PVC-platen met trapezium profiel en een dakbedekking van stalen dakplaten. De doorrijdhoogte bedraagt 206 cm, de dakneiling bedraagt 1°. De PVC-dakbedekking weerstaat een sneeuwbelasting van 75 kg/m², de stalen dakbedekking 125 kg/m². H-paalankertjes voor de 11,5 x 11,5 cm dikke palen kunt u in de benodigde hoeveelheid via de accessoire-module meebstellen.
| Variant | Benodigde dakbedekking | Benodigde paalankertjes |
|---|---|---|
| 318x480 cm | inbegrepen | 6 stuks |
| 318x670 cm | inbegrepen | 8 stuks |
| 318x860 cm | inbegrepen | 12 stuks |
De keuze van het juiste carport-type richt zich onder andere naar de ter plaatse vereiste sneeuwbelasting. Deze wordt aangegeven als zogenaamde SK-waarde (sneeuwbelastingkenniswaarde), die u rechtstreeks bij uw gemeente of het bevoegde bouwamt kunt opvragen.
Op deze manier bent u er zeker van dat uw carport aan de lokale sneeuwbelastingvereisten voldoet en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | Karibu |
|---|---|
| Serie | Karibu Classic |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| Ausführung | Enkele carport |
| Sokkelmaatbreedte | 273 cm |
| Sokkeldiepte | 394,5 cm, 586 cm, 777,5 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 318 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 480 cm, 670 cm, 860 cm |
| Nokhoogte | 234 cm |
| omsloten ruimte | 35 m³, 49,2 m³, 63,4 m³ |
| Dakbedekking | PVC-trapezplaten, Stalen dakplaten |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m², 1,25 kN/m² |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paalafstand breedte | 250 cm |
| Paalafstand diepte | 180 cm |
| Paaldikte | 115x115 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100068027a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Woodfeeling GmbH Eduard-Suling-Str. 17 28217 Bremen info@woodfeeling.de |
- Karibu Enkelvoudige carport Classic afdak