Karibu Enkele carport ECO onderdak
Verschillende afmetingen, keteldruk-geïmpregneerd, paaldikte 90x90 mm, Art.-Nr.: 100069339a Beschrijving
Productinformatie
Karibu Enkele carport ECO onderdak Online kopen tegen een voordelige prijs
De Karibu Einzelcarport ECO bestaat uit hoogwaardig, injectie-druk geïmpregneerd naaldhout en biedt betrouwbare bescherming voor uw voertuig. Het is verkrijgbaar in de afmetingen (BxD) 304×490 cm en 304×676 cm. De doorrijhoogte bedraagt 206 cm.
Het platte dak heeft een helling van 1° en bestaat uit grijze, lichtdoorlatende PVC-trapeziumplaten. Het is berekend op een sneeuwlast tot 75 kg/m². De stevige palen bestaan eveneens uit injectie-druk geïmpregneerd hout en hebben een afmeting van 90×90 mm. Een beslag zak inclusief bevestigingsmateriaal is in de leveringsomvang begrepen.
Let op:
Paalankertjes zijn niet in de leveringsomvang begrepen en moeten apart besteld worden.
| Variant | Benodigde dakbedekking | Benodigde paalankertjes | Trauflengte |
|---|---|---|---|
| 304×490 cm | inbegrepen | 6 stuks | 304 cm |
| 304×676 cm | inbegrepen | 4 stuks | 304 cm |
De keuze van het juiste carporttype hangt onder andere af van de plaatselijk vereiste sneeuwlast. Dit wordt aangeduid als SK-waarde (sneeuwlastkennisgeving), die u rechtstreeks bij uw gemeente of de bevoegde bouwtoezichthouder kunt opvragen.
Zo zorgt u ervoor dat uw carport aan de lokale sneeuwlastvereisten voldoet en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | Karibu |
|---|---|
| Serie | Karibu Eco |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| Ausführung | Enkele carport |
| Sokkelmaatbreedte | 268 cm |
| Sokkeldiepte | 387 cm, 576 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 304 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 490 cm, 676 cm |
| Nokhoogte | 229 cm |
| omsloten ruimte | 33,5 m³, 47,1 m³ |
| Dakbedekking | PVC-trapezplaten |
| Dakhelling | 1° |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paalafstand breedte | 250 cm |
| Paalafstand diepte | 180 cm |
| Paaldikte | 90x90 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069339a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Woodfeeling GmbH Eduard-Suling-Str. 17 28217 Bremen info@woodfeeling.de |
- Karibu Enkele carport ECO onderdak