Karibu Eenheidscarport Classic met ronde boog Onderstand
verschillende afmetingen, onder druk geïmpregneerd, paalmaat 90x90mm, Art.-Nr.: 100068023a Beschrijving
Productinformatie
Karibu Eenheidscarport Classic met ronde boog Onderstand Online kopen tegen een voordelige prijs
De Karibu Einzelcarport Classic met ronde boog bestaat uit keteldruk geïmpregneerd naaldhout en is verkrijgbaar in de afmetingen (BxD) 318x482 cm, 318x668 cm en 318x854 cm, alsmede in de uitvoeringen met 1 ronde boog of met 2 ronde bogen. Voor de bestelling kunt u kiezen tussen een dakbedekking van PVC-platen met trapeziumprofielprofiel en een dakbedekking van stalen dakplaten. De doorrijhoogte bedraagt 206 cm, de dakhellingen bedraagt 1°. De PVC-dakbedekking houdt een sneeuwlast van 75 kg/m² stand, de stalen dakbedekking 125 kg/m². H-paalankering voor de 11,5 x 11,5 cm sterke palen kunt u in passende hoeveelheid via de accessoiresmodule meebetellen.
| Variant | Benodigde dakbedekking | Benodigde paalankering | Gootlengte |
|---|---|---|---|
| 318x482 cm | inbegrepen | 6 stuks | 318 cm |
| 318x668 cm | inbegrepen | 8 stuks | 318 cm |
| 318x854 cm | inbegrepen | 12 stuks | 318 cm |
De selectie van het juiste carporttype is onder meer afhankelijk van de ter plaatse vereiste sneeuwlast. Deze wordt aangeduid als zogenaamde SK-waarde (sneeuwlastkenwaarde), die u rechtstreeks bij uw gemeente of bevoegde bouwautoriteit kunt navragen.
Op deze manier stelt u zeker dat uw carport voldoet aan de lokale sneeuwlastanforderingen en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | Karibu |
|---|---|
| Serie | Karibu Classic |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| Ausführung | Enkele carport |
| Sokkelmaatbreedte | 273 cm |
| Sokkeldiepte | 394,5 cm, 586 cm, 777,5 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 318 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 480 cm, 670 cm, 860 cm |
| Nokhoogte | 234 cm |
| omsloten ruimte | 35 m³, 49,2 m³, 63,4 m³ |
| Dakbedekking | PVC-dakplaten, Stalen dakplaten |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m², 1,25 kN/m² |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paalafstand breedte | 250 cm |
| Paalafstand diepte | 180 cm |
| Paaldikte | 115x115 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100068023a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Woodfeeling GmbH Eduard-Suling-Str. 17 28217 Bremen info@woodfeeling.de |
- Karibu Eenheidscarport Classic met ronde boog Onderstand