Karibu dubbelcarport Classic met ronde boog onderstand
verschillende maten, onder druk geïmpregneerd, paalsterkte 90x90mm, Art.-Nr.: 100068006a Beschrijving
Productinformatie
Karibu dubbelcarport Classic met ronde boog onderstand Online kopen tegen een voordelige prijs
De Karibu Doppelcarport Classic met ronde boog beschikt over afmetingen (BxD) van naar keuze 590x482 cm, 590x668 cm of 590x854 cm. Bij de bestelling kunt u kiezen tussen de varianten met 1 inrijdingsboog en 2 inrijdingsboogen, alsmede met PVC-dakbedekking of stalen dakplaten. Het dak is onder een helling van 1°, de PVC-dakbedekking weerstaat een sneeuwlast van 75 kg/m², de stalen dakplaten een sneeuwlast van 125 kg/m². De doorrijhoogte bedraagt 206 cm. H-paalankers ter bevestiging van de 115x115 mm sterke palen zijn niet in de leveringsomvang begrepen en kunnen via de accessoiremodule in passende hoeveelheid worden meebesteld.
| Variant | Benodigde dakbedekking | Benodigde paalankers | Gootlengte |
|---|---|---|---|
| 590x482 cm | inclusief | 6 stuks | 590 cm |
| 590x668 cm | inclusief | 8 stuks | 590 cm |
| 590x854 cm | inclusief | 12 stuks | 590 cm |
De keuze van het juiste carporttype is onder andere afhankelijk van de ter plaatse vereiste sneeuwlast. Deze wordt aangegeven als zogenaamde SK-waarde (sneeuwlastkenniswaarde), die u rechtstreeks bij uw gemeente of bevoegd bouwbestuur kunt navragen.
Zo stelt u zeker dat uw carport aan de lokale sneeuwlasteisen voldoet en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | Karibu |
|---|---|
| Serie | Karibu Classic |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| Ausführung | Dubbele carport |
| Sokkelmaatbreedte | 563 cm |
| Sokkeldiepte | 394,5 cm, 586 cm, 777,5 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 598 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 480 cm, 670 cm, 860 cm |
| Nokhoogte | 237 cm |
| Minimale doorrijhoogte | 206 cm |
| Maximale doorrijhoogte | 206 cm |
| omsloten ruimte | 120,6 m³, 67,4 m³, 94 m³ |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakbedekking | PVC-dakplaten, Stalen dakplaten |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m², 1,25 kN/m² |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paalafstand breedte | 540 cm |
| Paalafstand diepte | 180 cm |
| Paaldikte | 115x115 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100068006a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Woodfeeling GmbH Eduard-Suling-Str. 17 28217 Bremen info@woodfeeling.de |
- Karibu dubbelcarport Classic met ronde boog onderstand