Karibu Doppelcarport Classic Afdak
verschillende maten, onder druk geïmpregneerd, paaldikte 115x115mm, Art.-Nr.: 100067982a Beschrijving
Productinformatie
Karibu Doppelcarport Classic Afdak Online kopen tegen een voordelige prijs
De Karibu Doppelcarport Classic beschikt over afmetingen (BxD) van naar keuze 590x482 cm, 590x668 cm of 590x854 cm. Bij bestelling kunt u kiezen tussen de varianten met PVC-dakbedekking of met stalen dakplaten. Het dak heeft een helling van 1°, de PVC-dakbedekking kan tegen een sneeuwbelasting van 75 kg/m² bestand, de stalen dakplaten tegen een sneeuwbelasting van 125 kg/m². De doorrijdhoogte bedraagt 206 cm. H-paalankertjes voor bevestiging van de 115x115 mm sterke palen zijn niet in de levering inbegrepen en kunnen via de accessoiremodule in passende hoeveelheid mee besteld worden.
| Variant | Benodigde dakbedekking | Benodigde paalankertjes | Gootlengte |
|---|---|---|---|
| 590x482 cm | inbegrepen | 6 stuks | 590 cm |
| 590x668 cm | inbegrepen | 8 stuks | 590 cm |
| 590x854 cm | inbegrepen | 12 stuks | 590 cm |
De keuze van het juiste carport-type is afhankelijk van onder andere de ter plaatse vereiste sneeuwbelasting. Deze wordt aangegeven als zogenaamde SK-waarde (sneeuwbelastingkennisgeving), die u rechtstreeks bij uw gemeente of het bevoegde bouwkundig toezicht kunt opvragen.
Zo zorgt u ervoor dat uw carport voldoet aan de lokale sneeuwbelastingvereisten en langdurig stabiel blijft.
| Merk | Karibu |
|---|---|
| Serie | Karibu Classic |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| Ausführung | Dubbele carport |
| Sokkelmaatbreedte | 563 cm |
| Sokkeldiepte | 394,5 cm, 586 cm, 777,5 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 598 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 480 cm, 670 cm, 860 cm |
| Nokhoogte | 237 cm |
| omsloten ruimte | 120,6 m³, 67,4 m³, 94 m³ |
| Dakbedekking | PVC-trapezplaten, Stalen dakplaten |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m², 1,25 kN/m² |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paalafstand breedte | 540 cm |
| Paalafstand diepte | 180 cm |
| Paaldikte | 115x115 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100067982a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Woodfeeling GmbH Eduard-Suling-Str. 17 28217 Bremen info@woodfeeling.de |
- Karibu Doppelcarport Classic Afdak