Justus Keukenoven Festbrennstoffherd Rustico 50 2.0
met doorlopende kookplaat, Art.-Nr.: 100259339a Beschrijving
A
1 / 7
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
5 Varianten
1276
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Justus Keukenoven Festbrennstoffherd Rustico 50 2.0 Online kopen tegen een voordelige prijs
De vastebrandstofoven Rustico 50 2.0 van Justus is in verschillende uitvoeringen verkrijgbaar.
Op een doorlopend kookplaat kan probleemloos gekookt worden, terwijl ruimten met een inhoud tot 144 m³ verwarmd worden. Het ovenframe is zwart geëmailleerd (glazuurlaag), een rookpijpaansluiting bevindt zich bovenaan.
Verdere details:
- gedraaide houten grepen
- massieve gietijzeren deur
- hoogteverstelbarevoeten (tot 900 mm)
- lopende telescoopsockel
- 24 uur doorlopende bedrijf mogelijk
Opmerking:
Speksteen is een natuurproduct dat kleur- en structuurvariaties kan hebben.
Technische gegevens
| Merk | Justus |
|---|---|
| Type | Keukenoven |
| vorm | hoekig |
| hoogte | 900 mm |
| Breedte | 515 mm |
| Diepte | 575 mm |
| Max. lengte brandhout | 30 cm |
| Vermogen | 7 kW |
| Verwarmingsvermogen | 144 m³ |
| Uitlaatgastemperatuur | 261 °C |
| Grootte vuurkamer (HxBxD) | 240x330x230 mm |
| Aansluitingsmogelijkheid | bovenin |
| Veiligheidsafstand (mm) | 200 mm achter, 200 mm zijkant, 750 mm voorkant |
| Serie | Justus Rustico 50 2.0 |
| Energiëefficiëntieklasse | A |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100259339a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
JUSTUS GmbH Oranier Straße 1 35708 Haiger info-heiztechnik@oranier.com |
Leveringsomvang
- Houtgestookte oven Rustico 50 2.0
- Ovenhandschoen
- Klein Houtkachel ABC